Gå til hovedindhold

Teltonika TRB141 - Gateway - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8

TeltonikaNetværkEAN: 4779027312620
Pris fra 924 krtil 1.359 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 435 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Teltonika TRB141 - Gateway - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 924 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Trb141 Kraftig Industriel Lte Router
924 kr
Til butik
Teltonika Trb141 Kraftig Industriel Lte Router billede

Produktinformation

Kompakt, praktisk og kraftig LTE router

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Routere
Artikel nr.: TRB141003000
EAN: 4779027312620
Varenr.: 5011222707
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TRB141 - Gateway - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8
1.073 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika TRB141 Gateway Ekstern
1.163 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4G gateway Teltonika TRB141
1.339 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4G gateway Teltonika TRB141
1.359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TRB141 - Gateway - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TRB141 - Gateway - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK924 kr1.010,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.073 kr1.073 krKøb
3CompuMail DK1.163 kr1.163 krKøb
4Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
5Vivas DK1.359 kr1.438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika TRB141 - Gateway - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8

PriceData har fulgt prisen på Teltonika TRB141 - Gateway - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 563,4 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 819 kr.

Den nuværende pris på 924 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Teltonika TRB141 - Gateway - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Teltonika TRB141 - Gateway - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026924 kr75 kr (8%)
7. mar. 2026999 kr193,51 kr (24%)
11. jan. 2026805,49 kr
2. jan. 2026805,53 kr242,13 kr (43%)
19. dec. 2025563,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret