Gå til hovedindhold

Teltonika RUTX09 - Router - WWAN 4-port switch - 1GbE - DIN monterbar på skinne

TeltonikaNetværkEAN: 4779027312460
Pris fra 1.903 krtil 2.819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 916 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.864,76 kr 25. maj

Sammenlign priser på Teltonika RUTX09 - Router - WWAN 4-port switch - 1GbE - DIN monterbar på skinne og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1903 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUTX09 Trådløs router
1.903 kr
Til butik
Teltonika RUTX09 Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika RUTX09 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE - 3G, 4G

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUTX0920B200
EAN: 4779027312460
Varenr.: 1003540995
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTX09 - Router - WWAN 4-port switch - 1GbE - DIN monterbar på skinne
2.016 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTX09 - router - WWAN - DIN rail mountable - Router
2.325 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rutx09 Industrial Lte Router
2.349 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks RUTX09 LTE CAT6 RUGGED ROUTER
2.679 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router til erhverv - Teltonika RUTX09, aluminium, kablet
2.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router til erhverv - Teltonika RUTX09, aluminium, kablet
2.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTX09 - Router - WWAN 4-port switch - 1GbE - DIN monterbar på skinne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTX09 - Router - WWAN 4-port switch - 1GbE - DIN monterbar på skinne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.903 kr1.903 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.016 kr2.016 krKøb
3Proshop DK2.325 kr2.325 krKøb
4Dustin DK2.349 kr2.435,25 krKøb
5Ultrashop2.679 kr2.679 krKøb
6Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
7Vivas DK2.819 kr2.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUTX09 - Router - WWAN 4-port switch - 1GbE - DIN monterbar på skinne

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUTX09 - Router - WWAN 4-port switch - 1GbE - DIN monterbar på skinne i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.864,41 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 2.120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.970 kr.

Den nuværende pris på 1.903 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Teltonika RUTX09 - Router - WWAN 4-port switch - 1GbE - DIN monterbar på skinne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Teltonika RUTX09 - Router - WWAN 4-port switch - 1GbE - DIN monterbar på skinne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.903 kr38,24 kr (2%)
25. maj 20261.864,76 kr
23. maj 20261.865,11 kr93,28 kr (5%)
16. maj 20261.958,39 kr
10. maj 20261.958,04 kr
2. maj 20261.958,39 kr4,72 kr (0%)
15. apr. 20261.963,11 kr4,53 kr (0%)
22. mar. 20261.967,64 kr11,6 kr (1%)
10. mar. 20261.956,04 kr151,96 kr (7%)
8. mar. 20262.108 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret