Gå til hovedindhold

Teltonika RUTX08 Industrial Ethernet Router / 4 x Gigabit Ethernet ports with up to 128 port/tag-based VLANs supported - Router

TeltonikaNetværkEAN: 4779027312477
Pris fra 1.165 krtil 1.459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 294 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.019 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Teltonika RUTX08 Industrial Ethernet Router / 4 x Gigabit Ethernet ports with up to 128 port/tag-based VLANs supported - Router og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1165 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTX08 Industrial Ethernet Router / 4 x Gigabit Ethernet ports with up to 128 port/tag-based VLANs supported - Router
1.165 kr
Til butik
Teltonika RUTX08 Industrial Ethernet Router / 4 x Gigabit Ethernet ports with up to 128 port/tag-based VLANs supported - Router billede

Produktinformation

Router, 4-port switch, GigE, DIN monterbar på skinne

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: RUTX08000000
EAN: 4779027312477
Varenr.: 3058106
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rutx08 Industrial Vpn Router
-0%1.186 kr
Før 1.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUTX08 Router 4-port switch Kabling
1.208 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTX08 - Router 4-port switch - 1GbE - DIN monterbar på skinne
1.263 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks RUTX08 INDUSTRIAL ETHERNET
1.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTX08 Industrial Ethernet Router / 4 x Gigabit Ethernet ports with up to 128 port/tag-based VLANs supported - Router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTX08 Industrial Ethernet Router / 4 x Gigabit Ethernet ports with up to 128 port/tag-based VLANs supported - Router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.165 kr1.165 krKøb
2Dustin DK1.186 kr1.272,25 krKøb
3CompuMail DK1.208 kr1.208 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.263 kr1.263 krKøb
5Ultrashop1.459 kr1.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUTX08 Industrial Ethernet Router / 4 x Gigabit Ethernet ports with up to 128 port/tag-based VLANs supported - Router

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUTX08 Industrial Ethernet Router / 4 x Gigabit Ethernet ports with up to 128 port/tag-based VLANs supported - Router i 146 dage. Laveste pris i perioden er 951 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.033 kr.

Den nuværende pris på 1.165 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Teltonika RUTX08 Industrial Ethernet Router / 4 x Gigabit Ethernet ports with up to 128 port/tag-based VLANs supported - Router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Teltonika RUTX08 Industrial Ethernet Router / 4 x Gigabit Ethernet ports with up to 128 port/tag-based VLANs supported - Router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.165 kr21 kr (2%)
25. maj 20261.186 kr40 kr (3%)
24. maj 20261.146 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.147 kr89 kr (8%)
7. maj 20261.058 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.057 kr22 kr (2%)
23. apr. 20261.035 kr5 kr (0%)
21. apr. 20261.030 kr5 kr (0%)
14. apr. 20261.035 kr5 kr (0%)
13. apr. 20261.040 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret