Gå til hovedindhold

Teltonika RUT906 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G 2G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n

TeltonikaNetværkEAN: 4779051840830
Pris fra 1.430 krtil 1.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 389 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Teltonika RUT906 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G 2G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1430 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT906 Trådløs router
1.430 kr
Til butik
Teltonika RUT906 Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika RUT906 - Trådløs router - WWAN 3-port switch - RS-232, RS-485 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - DIN monterbar på skinne

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUT906000000
EAN: 4779051840830
Varenr.: 1001664300
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT906 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G 2G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n
1.446 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT906 - Trådløs router - WWAN 3-port switch - RS-232, RS-485 2,4 GHz - 4G, 2G, 3G - DIN monterbar på skinne
1.486 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rut906 4g Industrial Router
1.599 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4G LTE router - Teltonika RUT906, Cat.4, WiFi, Dual SIM, 1x WAN, 3x LAN, IP30
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4G LTE router - Teltonika RUT906, Cat.4, WiFi, Dual SIM, 1x WAN, 3x LAN, IP30
-10%1.819 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT906 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G 2G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT906 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G 2G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.430 kr1.430 krKøb
2Proshop DK1.446 kr1.446 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.486 kr1.486 krKøb
4Dustin DK1.599 kr1.685,25 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUT906 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G 2G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUT906 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G 2G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.420 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.644 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.516 kr.

Den nuværende pris på 1.430 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Teltonika RUT906 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G 2G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Teltonika RUT906 - wireless router - WWAN - Wi-Fi - 3G 4G 2G - DIN rail mountable - Wireless router N Standard - 802.11n de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.430 kr16 kr (1%)
21. maj 20261.446 kr74 kr (5%)
17. maj 20261.520 kr12 kr (1%)
16. maj 20261.532 kr15 kr (1%)
15. maj 20261.517 kr7 kr (0%)
14. maj 20261.524 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.525 kr3 kr (0%)
12. maj 20261.528 kr5 kr (0%)
10. maj 20261.523 kr6 kr (0%)
9. maj 20261.529 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret