Gå til hovedindhold

Teltonika OTD144 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - skylle-monterbar, stangmonterbar

TeltonikaNetværkEAN: 4779051845934
Pris fra 999 krtil 1.279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Teltonika OTD144 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - skylle-monterbar, stangmonterbar og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika OTD144 Trådløs router
999 kr
Til butik
Teltonika OTD144 Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika OTD144 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - skylle-monterbar, stangmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: OTD144000000
EAN: 4779051845934
Varenr.: 1003756811
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Otd144 Outdoor 4g Wireless Router Ip55
1.000 kr
Til butik
Teltonika Otd144 Outdoor 4g Wireless Router Ip55 billede

Produktinformation

Udendørs LTE Cat 4, dual SIM med automatisk failover, op til 150/50 Mbps IP55 vejrbestandigt kabinet med integreret beslag til mast eller flad overflade 2,4 GHz WiFi og 2x Ethernet-porte, én PoE in og én PoE out RutOS med RMS, TR-069 og SNMP til fjernprovisionering, overvågning Understøttelse af firewall, NAT og VPN, lavt strømforbrug på 6 W og temperaturområde fra -40 til 75 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Routere
Artikel nr.: OTD144000000
EAN: 4779051845934
Varenr.: 5020067276
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika OTD144 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - skylle-monterbar, stangmonterbar
1.037 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Teltonika OTD144 trådløs 4G/LTE router til udendørs brug
-17%1.149 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika OTD144 trådløs 4G/LTE router til udendørs brug
-16%1.169 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika OTD144 Trådløs router
1.279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika OTD144 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - skylle-monterbar, stangmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika OTD144 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - skylle-monterbar, stangmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK999 kr999 krKøb
2Dustin DK1.000 kr1.086,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.037 kr1.037 krKøb
4Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
5Vivas DK1.169 kr1.238 krKøb
6Ultrashop1.279 kr1.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika OTD144 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - skylle-monterbar, stangmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Teltonika OTD144 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - skylle-monterbar, stangmonterbar i 145 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 1.189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.061 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Teltonika OTD144 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - skylle-monterbar, stangmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Teltonika OTD144 - Trådløs router - WWAN 2,4 GHz - 3G, 4G, 2G - skylle-monterbar, stangmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026999 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.000 kr33 kr (3%)
13. maj 20261.033 kr11 kr (1%)
12. maj 20261.022 kr11 kr (1%)
7. maj 20261.011 kr5 kr (0%)
6. maj 20261.016 kr9 kr (1%)
5. maj 20261.025 kr8 kr (1%)
3. maj 20261.033 kr9 kr (1%)
1. maj 20261.042 kr9 kr (1%)
30. apr. 20261.051 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret