Gå til hovedindhold

Hager Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid

HagerKablerEAN: 5703472216317
Pris fra 42 krtil 63,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 21,75 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid
42 kr
Til butik
Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid billede

Produktinformation

Tehalit lågudsnit i PVC anvendes i forbindelse med montage af LK kontaktmateriel i Tehalit installationskanaler. Dækselbredde: 10 cm Passer til LK 1 modul stikkontakter.

Produktspecifikationer

Mærke: Tehalit
Kategori: Kabler
Farve: Perlehvid
EAN: 5703472216317
Varenr.: 7936027707
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lågudsnit 1xfuga 1,5 Modul F/br70130 Perlehvid
42 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lågudsnit 1Se F/Br130 Ph
43,16 kr
Til butik
Lågudsnit 1Se F/Br130 Ph billede

Produktinformation

Lågudsnit 1 modul Fuga stik installationskanal type BR i plast BR 70130 PH Lågudsnit 1SE/BR 130 PH enkelt stikkontakt Fuga Længde 250mm, hulstart 40mm Perlehvid ral 9016 plast Søgetermer: 7936027707 - 7936027707 - 7936027707 - 5703472216317

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Hardware
EAN: 5703472216317
Varenr.: 8810656989521
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hager Lågudsnit 1M 1SE/BR 130 perlehvid
45 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lågudsnit 1se f/br130 ph
45 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lågudsnit 1M 1SE/BR 130 perlehvid
47,58 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Lågudsnit 1M 1SE/BR 130 perlehvid
47,58 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lgudsnit for Fuga enkelt modul - hvid
48 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid
48 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lågudsnit 1M 1Se /Br 130 Ph
63,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl42 kr42 krKøb
2Elvvs.dk42 kr42 krKøb
3Billigelogvvs.dk43,16 kr43,16 krKøb
4Proshop DK45 kr84 krKøb
5MaintainIt45 kr45 krKøb
6EL-GROSSISTEN47,58 kr47,58 krKøb
7EL-NETSALG47,58 kr47,58 krKøb
8WATTOO.DK48 kr48 krKøb
9Greenline48 kr48 krKøb
10vvsfittings.dk63,75 kr63,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid

PriceData har fulgt prisen på Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid i 146 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 43,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Tehalit BR lågudsnit for 1 modul Fuga stikkontakt, 25 cm, perlehvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202642 kr1 kr (2%)
24. apr. 202641 kr1,65 kr (4%)
23. apr. 202642,65 kr1,65 kr (4%)
19. apr. 202641 kr1 kr (3%)
30. mar. 202640 kr1 kr (3%)
2. mar. 202639 kr4,75 kr (11%)
1. mar. 202643,75 kr4,75 kr (12%)
27. feb. 202639 kr2 kr (5%)
25. feb. 202641 kr1 kr (3%)
7. feb. 202640 kr2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret