Gå til hovedindhold

Wacom Intuos S - Digitizer - elektromagnetisk - kabling - USB

WacomComputer – tilbehørEAN: 4949268621335
Pris fra 368 krtil 649 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 281 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 357 kr 19. maj

Sammenlign priser på Wacom Intuos S - Digitizer - elektromagnetisk - kabling - USB og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 368 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wacom Intuos Creative Pen Small Sort
368 kr
Til butik
Wacom Intuos Creative Pen Small Sort billede

Produktinformation

Wacom Intuos Creative Pen Small - Digitizer - 15.2 x 9.5 cm - elektromagnetisk - 4 knapper - kablet - USB - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CTL-4100K-N
EAN: 4949268621335
Varenr.: 993217227
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wacom Intuos Creative Pen Small
404 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wacom Intuos Creative Pen Small Sort
459 kr
Til butik
Wacom Intuos Creative Pen Small Sort billede

Produktinformation

Wacom Intuos Creative Pen Small Sort Oplev kreativ frihed med Wacom Intuos Creative Pen Small i stilrent sort design. Dette professionelle tegnepad er ideelt til kunstnere, grafikere og designere, der ønsker at bringe deres digitale vinder til live. Med e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4949268621335
Varenr.: 63664
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Wacom Intuos Small Tegneplade
500 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tegneplade Wacom Intuos S - sort, 2540 lpi, 152 × 95 mm, USB
-9%579 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tegneplade Wacom Intuos S - sort, 2540 lpi, 152 × 95 mm, USB
-9%599 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wacom Intuos S - Digitizer - elektromagnetisk - kabling - USB
616 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wacom Intuos Pen Tablet Small
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacom Intuos S - Digitizer - elektromagnetisk - kabling - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wacom Intuos S - Digitizer - elektromagnetisk - kabling - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK368 kr368 krKøb
2Proshop DK404 kr443 krKøb
3Ultrashop459 kr459 krKøb
4Komplett DK500 kr500 krKøb
5Boligcenter DK579 kr579 krKøb
6Vivas DK599 kr678 krKøb
7CS MEGASTORE DK616 kr655 krKøb
8Dustin DK649 kr735,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wacom Intuos S - Digitizer - elektromagnetisk - kabling - USB

PriceData har fulgt prisen på Wacom Intuos S - Digitizer - elektromagnetisk - kabling - USB i 175 dage. Laveste pris i perioden er 357 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 500 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 389 kr.

Den nuværende pris på 368 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Wacom Intuos S - Digitizer - elektromagnetisk - kabling - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Wacom Intuos S - Digitizer - elektromagnetisk - kabling - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026368 kr3 kr (1%)
25. maj 2026365 kr3 kr (1%)
23. maj 2026368 kr8 kr (2%)
22. maj 2026360 kr36 kr (9%)
21. maj 2026396 kr16 kr (4%)
20. maj 2026412 kr55 kr (15%)
19. maj 2026357 kr18 kr (5%)
18. maj 2026375 kr18 kr (5%)
17. maj 2026357 kr27 kr (7%)
30. apr. 2026384 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret