Gå til hovedindhold

Tegera kunstlæderhandske vinterforet 517 Str. 10

TegeraSikkerhedstøjEAN: 7392626070707
Pris fra 70,92 krtil 101 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30,08 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tegera kunstlæderhandske vinterforet 517 Str. 10 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70.92 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tegera kunstlæderhandske vinterforet 517 Str. 10
-34%70,92 kr
Før 107,88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tegera kunstlæderhandske vinterforet 517 Str. 10 billede

Produktinformation

Denne handske, fremstillet af syntetisk kunstlæder på 0,7 mm, er ideelt designet til at håndtere præcisionsopgaver under kolde forhold. Materialet er en velafbalanceret sammensætning af syntetisk læder og polyester, der sikrer robusthed og fleksibilitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Tegera
Kategori: Varme arbejdshandsker
EAN: 7392626070707
Varenr.: 269342
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tegera 517 Foret Arbejdshandske (10)
77,5 kr
Til butik
Tegera 517 Foret Arbejdshandske (10) billede

Produktinformation

Behagelig helforet og vandtæt arbejdshandske. Det er en let og smidig handske med høj komfort og god fingerspidsfølelse. Med syntetisk læder i håndfladerne og fingerspidserne (slidfladerne) og polyester på overdelen. Handsken er foret med blød fleece. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tegera
Kategori: Arbejdshandsker
Størrelse: 10
EAN: 7392626070707
Varenr.: 15236747
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinterhandske vandafvisende Tegera 517 str 10
84 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tegera 517 vinter arbejdshandsker, Sort/Grn, 10
101 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tegera kunstlæderhandske vinterforet 517 Str. 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tegera kunstlæderhandske vinterforet 517 Str. 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk70,92 kr70,92 krKøb
2Specialbutikken77,5 kr77,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
4WATTOO.DK101 kr101 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tegera kunstlæderhandske vinterforet 517 Str. 10

PriceData har fulgt prisen på Tegera kunstlæderhandske vinterforet 517 Str. 10 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 77,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 70,92 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Tegera kunstlæderhandske vinterforet 517 Str. 10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Tegera kunstlæderhandske vinterforet 517 Str. 10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202670,92 kr6,58 kr (8%)
22. maj 202677,5 kr6,58 kr (9%)
15. maj 202670,92 kr6,58 kr (8%)
14. maj 202677,5 kr6,58 kr (9%)
2. maj 202670,92 kr6,58 kr (8%)
1. maj 202677,5 kr6,58 kr (9%)
18. apr. 202670,92 kr6,58 kr (8%)
17. apr. 202677,5 kr6,58 kr (9%)
27. mar. 202670,92 kr5,08 kr (7%)
26. mar. 202676 kr5,08 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret