Gå til hovedindhold

Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwich maker / waffle maker / panini maker - 700 W - rustfrit stål

TefalKøkkenudstyrEAN: 3016661177057
Pris fra 382 krtil 489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwich maker / waffle maker / panini maker - 700 W - rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 382 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Ultra Compact SW383D10 700W Rustfrit stål
382 kr
Til butik
Tefal Ultra Compact SW383D10 700W Rustfrit stål billede

Produktinformation

Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwichmaker / vaffeljern / paninimaskine - 700 W - rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: SW383D10
EAN: 3016661177057
Varenr.: 1002217459
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwich maker / waffle maker / panini maker - 700 W - rustfrit stål
397 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vaffeljern med plader - Tefal Ultra Compact SW383D10, 700 W, rustfrit stål
-21%459 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaffeljern med plader - Tefal Ultra Compact SW383D10, 700 W, rustfrit stål billede

Produktinformation

Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwichmaker / vaffeljern / paninimaskine - 700 W - rustfrit stålGenereltFarve: Rustfrit stålMaskinopvaskbar: Vaffelpladersandwichpladerpanini-tallerkenerOverfladebelægning: Anti-klæbebelægningProdukttype: Sandwichmaker / vaffeljern / paninimaskine - MultipladeIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: JaKlar til madlavnings-indikator: JaDiverseInkluderet tilbehør: Vaffeltallerken | Sandwichtallerken | Panini pladeKraftStrømforbrug: 700 WProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Vaffeljern
Vægt: 3g
EAN: 3016661177057
Varenr.: 1809540
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vaffeljern med plader - Tefal Ultra Compact SW383D10, 700 W, rustfrit stål
-20%479 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Ultra Compact SW383D10 700W Rustfrit stål
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwich maker / waffle maker / panini maker - 700 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwich maker / waffle maker / panini maker - 700 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK382 kr382 krKøb
2CS MEGASTORE DK397 kr436 krKøb
3Boligcenter DK459 kr459 krKøb
4Vivas DK479 kr548 krKøb
5Ultrashop489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwich maker / waffle maker / panini maker - 700 W - rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwich maker / waffle maker / panini maker - 700 W - rustfrit stål i 183 dage. Laveste pris i perioden er 382 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 425 kr.

Den nuværende pris på 382 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 56 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwich maker / waffle maker / panini maker - 700 W - rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Tefal Ultra Compact SW383D10 - Sandwich maker / waffle maker / panini maker - 700 W - rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar. 2026382 kr26 kr (6%)
24. mar. 2026408 kr4 kr (1%)
23. mar. 2026412 kr4 kr (1%)
22. mar. 2026416 kr7 kr (2%)
21. mar. 2026423 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026424 kr7 kr (2%)
19. mar. 2026431 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026432 kr5 kr (1%)
17. mar. 2026427 kr3 kr (1%)
16. mar. 2026430 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret