Gå til hovedindhold

Tefal Steam generator iron/fabric steamer Pro Express Protect GV9220E0

TefalStrygejernEAN: 3121040077108
Pris fra 1.561 krtil 1.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.465 kr 6. maj

Sammenlign priser på Tefal Steam generator iron/fabric steamer Pro Express Protect GV9220E0 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1561 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Pro Express Protect GV9220E0 Dampstrygejern 2600W Rød Hvid
1.561 kr
Til butik
Tefal Pro Express Protect GV9220E0 Dampstrygejern 2600W Rød Hvid billede

Produktinformation

Tefal Pro Express Protect GV9220E0 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: Durilium AirGlide Autoclean - 2600 W - hvid/rød

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: GV9220E0
EAN: 3121040077108
Varenr.: 1000661494
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Pro Express Protect GV9220E0 Dampstrygejern - Rød
1.643 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Steam generator iron/fabric steamer Pro Express Protect GV9220E0
1.759 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tefal Strykstation Pro Express Protect GV9220E0 Tefal
-4%1.774 kr
Før 1.849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Pro Express Protect GV9220E0 Dampstrygejern 2600W Rød Hvid
1.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Steam generator iron/fabric steamer Pro Express Protect GV9220E0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Steam generator iron/fabric steamer Pro Express Protect GV9220E0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.561 kr1.561 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.643 kr1.643 krKøb
3Proshop DK1.759 kr1.759 krKøb
4Teknikproffset DK1.774 kr1.843 krKøb
5Ultrashop1.819 kr1.819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Steam generator iron/fabric steamer Pro Express Protect GV9220E0

PriceData har fulgt prisen på Tefal Steam generator iron/fabric steamer Pro Express Protect GV9220E0 i 160 dage. Laveste pris i perioden er 1.383 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 1.750 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.587 kr.

Den nuværende pris på 1.561 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Tefal Steam generator iron/fabric steamer Pro Express Protect GV9220E0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Tefal Steam generator iron/fabric steamer Pro Express Protect GV9220E0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.561 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.560 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.561 kr9 kr (1%)
27. maj 20261.552 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.561 kr38 kr (2%)
21. maj 20261.599 kr47 kr (3%)
20. maj 20261.552 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.561 kr38 kr (2%)
13. maj 20261.599 kr28 kr (2%)
12. maj 20261.571 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret