Gå til hovedindhold

Esperanza STEAM VOCANO - Dampkoger - 7.5 liter - 400 W

EsperanzaStrygejernEAN: 5901299954355
Pris fra 177 krtil 269 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Esperanza STEAM VOCANO - Dampkoger - 7.5 liter - 400 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza Dampkoger 7.5liter 400W
177 kr
Til butik
Esperanza Dampkoger 7.5liter 400W billede

Produktinformation

Esperanza STEAM VOCANO - Dampkoger - 7.5 liter - 400 W

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Artikel nr.: EKG009
EAN: 5901299954355
Varenr.: 993786140
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza STEAM VOCANO - Dampkoger - 7.5 liter - 400 W
178 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza STEAM VOCANO - steamer
178 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dampkoger - Esperanza EKG009, 3 kurve, 7,5 l, 400 W
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dampkoger - Esperanza EKG009, 3 kurve, 7,5 l, 400 W
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Esperanza - Dampkoger, 400W - 7,5 L
-10%269 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza STEAM VOCANO - Dampkoger - 7.5 liter - 400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza STEAM VOCANO - Dampkoger - 7.5 liter - 400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK177 kr177 krKøb
2CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
3Proshop DK178 kr217 krKøb
4Boligcenter DK209 kr209 krKøb
5Vivas DK229 kr308 krKøb
6Estore DK269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esperanza STEAM VOCANO - Dampkoger - 7.5 liter - 400 W

PriceData har fulgt prisen på Esperanza STEAM VOCANO - Dampkoger - 7.5 liter - 400 W i 184 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Esperanza STEAM VOCANO - Dampkoger - 7.5 liter - 400 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Esperanza STEAM VOCANO - Dampkoger - 7.5 liter - 400 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026177 kr9 kr (5%)
8. maj 2026168 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026167 kr18 kr (12%)
23. apr. 2026149 kr28 kr (16%)
22. apr. 2026177 kr4 kr (2%)
19. apr. 2026181 kr3 kr (2%)
18. apr. 2026178 kr6 kr (3%)
15. apr. 2026184 kr7 kr (4%)
9. apr. 2026177 kr2 kr (1%)
21. mar. 2026175 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret