Gå til hovedindhold

Tefal Simply Clean B5670553, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,7 L

TefalEAN: 3168430313392
Pris fra 141 krtil 209 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tefal Simply Clean B5670553, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,7 L og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Simply Clean B5670553 stegepande Gryde til alle formål Rund
141 kr
Til butik
Tefal Simply Clean B5670553 stegepande Gryde til alle formål Rund billede

Produktinformation

Tefal Simply Clean B5670553. Form: Rund, Type: Gryde til alle formål, Produktfarve: Sort. Diameter: 26 cm, Højde: 43,1 mm. Indeholder ikke: Cadmium, Bly, Perfluoroctanosyre (PFOA)

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: B5670553
EAN: 3168430313392
Varenr.: 999055551
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Simply Clean B5670553, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,7 L
144 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Simply Clean Frypan 26 cm
144 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tefal Simply Clean B5670553 stegepande 26 cm - allround pande med Thermo-Spot
-10%189 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tefal Simply Clean B5670553 stegepande 26 cm - allround pande med Thermo-Spot
-9%209 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Simply Clean B5670553, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,7 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Simply Clean B5670553, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,7 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK141 kr141 krKøb
2CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
3Proshop DK144 kr183 krKøb
4Boligcenter DK189 kr189 krKøb
5Vivas DK209 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Simply Clean B5670553, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,7 L

PriceData har fulgt prisen på Tefal Simply Clean B5670553, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,7 L i 179 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tefal Simply Clean B5670553, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,7 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tefal Simply Clean B5670553, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,7 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026141 kr2 kr (1%)
10. maj 2026143 kr16 kr (10%)
9. maj 2026159 kr10 kr (6%)
6. maj 2026169 kr1 kr (1%)
4. maj 2026170 kr39 kr (19%)
3. maj 2026209 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026208 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026205 kr46 kr (29%)
13. jan. 2026159 kr11 kr (7%)
14. dec. 2025148 kr35 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret