Gå til hovedindhold

Tefal Simply Clean B5670453, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,4 L

TefalKogegrejEAN: 3168430313385
Pris fra 130 krtil 199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 116 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Tefal Simply Clean B5670453, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,4 L og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Simply Clean B5670453 stegepande Gryde til alle formål Rund
130 kr
Til butik
Tefal Simply Clean B5670453 stegepande Gryde til alle formål Rund billede

Produktinformation

Tefal Simply Clean B5670453. Form: Rund, Type: Gryde til alle formål, Produktfarve: Sort. Diameter: 24 cm, Højde: 43 mm. Indeholder ikke: Cadmium, Bly, Perfluoroctanosyre (PFOA)

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: B5670453
EAN: 3168430313385
Varenr.: 999023626
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Simply Clean B5670453, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,4 L
145 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Simply Clean Frypan 24 cm
145 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stegepande 24 cm - Tefal Simply Clean, aluminium, non-stick
179 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stegepande 24 cm - Tefal Simply Clean, aluminium, non-stick
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Simply Clean B5670453, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,4 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Simply Clean B5670453, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,4 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK130 kr130 krKøb
2CS MEGASTORE DK145 kr184 krKøb
3Proshop DK145 kr184 krKøb
4Boligcenter DK179 kr179 krKøb
5Vivas DK199 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Simply Clean B5670453, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,4 L

PriceData har fulgt prisen på Tefal Simply Clean B5670453, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,4 L i 179 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Tefal Simply Clean B5670453, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,4 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Tefal Simply Clean B5670453, Rund, Gryde til alle formål, Sort, Titanium, Aluminium, 1,4 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026130 kr1 kr (1%)
22. maj 2026129 kr1 kr (1%)
15. maj 2026130 kr1 kr (1%)
14. maj 2026129 kr1 kr (1%)
10. maj 2026130 kr49 kr (27%)
9. maj 2026179 kr39 kr (18%)
2. maj 2026218 kr3 kr (1%)
1. maj 2026215 kr8 kr (4%)
30. apr. 2026207 kr7 kr (3%)
19. apr. 2026214 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret