Gå til hovedindhold

Tefal OptiGrill Elite GC7508, Sort, Termoplast, Rektangulær, Klar, Temperatur, 363 mm, 341 mm

TefalKøkkenapparater – tilbehørEAN: 3168437244835
Pris fra 1.028 krtil 1.649 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 621 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 962 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Tefal OptiGrill Elite GC7508, Sort, Termoplast, Rektangulær, Klar, Temperatur, 363 mm, 341 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1028 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal OptiGrill Elite GC750812 Grill
1.028 kr
Til butik
Tefal OptiGrill Elite GC750812 Grill billede

Produktinformation

Tefal OptiGrill Elite GC750812 - Grill - elektrisk

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: GC7508
EAN: 3168437244835
Varenr.: 999158403
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal OptiGrill Elite GC7508, Sort, Termoplast, Rektangulær, Klar, Temperatur, 363 mm, 341 mm
1.129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Optigrill Elite
1.129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tefal OptiGrill Elite GC7508 kontaktgrill - sort elgrill
-6%1.289 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tefal OptiGrill Elite GC7508 kontaktgrill - sort elgrill
-6%1.309 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal OptiGrill Elite GC7508 Grill Sort
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal OptiGrill Elite GC7508, Sort, Termoplast, Rektangulær, Klar, Temperatur, 363 mm, 341 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal OptiGrill Elite GC7508, Sort, Termoplast, Rektangulær, Klar, Temperatur, 363 mm, 341 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.028 kr1.028 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.129 kr1.129 krKøb
3Proshop DK1.129 kr1.129 krKøb
4Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
5Vivas DK1.309 kr1.388 krKøb
6Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal OptiGrill Elite GC7508, Sort, Termoplast, Rektangulær, Klar, Temperatur, 363 mm, 341 mm

PriceData har fulgt prisen på Tefal OptiGrill Elite GC7508, Sort, Termoplast, Rektangulær, Klar, Temperatur, 363 mm, 341 mm i 187 dage. Laveste pris i perioden er 962 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 1.221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.102 kr.

Den nuværende pris på 1.028 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Tefal OptiGrill Elite GC7508, Sort, Termoplast, Rektangulær, Klar, Temperatur, 363 mm, 341 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Tefal OptiGrill Elite GC7508, Sort, Termoplast, Rektangulær, Klar, Temperatur, 363 mm, 341 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.028 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.029 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.028 kr31 kr (3%)
29. apr. 20261.059 kr8 kr (1%)
28. apr. 20261.051 kr8 kr (1%)
22. apr. 20261.059 kr8 kr (1%)
20. apr. 20261.051 kr8 kr (1%)
16. apr. 20261.059 kr8 kr (1%)
14. apr. 20261.051 kr8 kr (1%)
13. apr. 20261.059 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret