Gå til hovedindhold

Tefal K13204, Sort, Grøn, Transparent, 137 mm, 137 mm, 144 mm, 480 g, 139 mm

TefalKøkkenbestiksætEAN: 3168430275591
Pris fra 127 krtil 299,95 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 172,95 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Tefal K13204, Sort, Grøn, Transparent, 137 mm, 137 mm, 144 mm, 480 g, 139 mm og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Mekanisk kødøkse
127 kr
Til butik
Tefal Mekanisk kødøkse billede

Produktinformation

Tefal - Mekanisk kødøkse - sort/grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: K1320404
EAN: 3168430275591
Varenr.: 1000035654
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal K13204, Sort, Grøn, Transparent, 137 mm, 137 mm, 144 mm, 480 g, 139 mm
143 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tefal Ingenio 5 Second Hackare 900ml
-35%149 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tefal Ingenio 5 Second Hackare 900ml billede

Produktinformation

Tefal Ingenio 5 Second hackare revolutionerar sättet att hacka alla sorters råvaror till den storlek du önskar. Ett patenterat boostsystem tillsammans med de extra hållbara rostfria skärbladen kan du hacka grönsaker, örter och nötter på nolltid. Du kan även enkelt skapa din egna guacamole eller andra röror såsom dressingar, soppor och nyttiga grönsaksdrinkar. Älskad på tacokvällarna, Hur finhackat du vill ha det styrs enkelt genom hur många drag du gör. Ju fler, desto mindre bitar. Tefan Ingenio 5 Second kommer bli älskad på tacokvällarna. Nu behöver man inte längre fumla med löken på skärbrädan med halvdant resultat. Slänga bara in lökhalvorna i denna och utför några drag. Klart. Kräver ingen ström, Maskinen kräver ingen ström, tar litet utrymme och kommer snabbt bli din favorit bland köksmaskinerna. En genomskinlig 900 ml skål gör att du hela tiden kan se resultatet. Locket är låsbart så den inte riskerar öppnas under själva hackandet. Egenskaper för Tefal Ingenio 5 Second hackare, Knivar i rostfritt stål. 900 ml genomskinlig behållare, Gradvis hackning beroende på antal drag. Ingen elektricitet behövs, perfekt för sommarstuga och husvagn!, Hacka allt du önskar, från löken till färska örter, morötter och nötter. Anti-glid-ring undertill för stadig och säker hackning.

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Øvrige køkkenredskaber
EAN: 3168430275591
Varenr.: 38-89314
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal 5 Sec Chopper 900 ml
155 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tefal K1320404 Minihakker
170 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Tefal Ingenio 5 Sec Chopper 900 ml Sort-grøn
-41%177 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Mekanisk kødøkse
179 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tefal K1320404 Ingenio Minihakker
199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hakker til køkken - Tefal K13204 manuel grønthakker, grøn/sort
-13%209 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Tefal Minihakker Ingenio Chopper 900 ml
209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hakker til køkken - Tefal K13204 manuel grønthakker, grøn/sort
-12%229 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tefal K1320404 - Minihakker
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal K13204, Sort, Grøn, Transparent, 137 mm, 137 mm, 144 mm, 480 g, 139 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal K13204, Sort, Grøn, Transparent, 137 mm, 137 mm, 144 mm, 480 g, 139 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK127 kr127 krKøb
2CS MEGASTORE DK143 kr182 krKøb
3Teknikproffset DK149 kr208 krKøb
4Proshop DK155 kr194 krKøb
5HvidevareShoppen.dk170 kr170 krKøb
6KitchenTime DK177 kr226 krKøb
7Ultrashop179 kr179 krKøb
8Kai Berntsen ApS199 kr199 krKøb
9Boligcenter DK209 kr209 krKøb
10SA-Service.dk209 kr209 krKøb
11Vivas DK229 kr308 krKøb
12Homeshop DK299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal K13204, Sort, Grøn, Transparent, 137 mm, 137 mm, 144 mm, 480 g, 139 mm

PriceData har fulgt prisen på Tefal K13204, Sort, Grøn, Transparent, 137 mm, 137 mm, 144 mm, 480 g, 139 mm i 82 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Tefal K13204, Sort, Grøn, Transparent, 137 mm, 137 mm, 144 mm, 480 g, 139 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Tefal K13204, Sort, Grøn, Transparent, 137 mm, 137 mm, 144 mm, 480 g, 139 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026127 kr8 kr (7%)
27. apr. 2026119 kr21 kr (15%)
18. mar. 2026140 kr15 kr (10%)
17. mar. 2026155 kr36 kr (30%)
14. mar. 2026119 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret