Gå til hovedindhold

Tefal Hånddamper Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1

TefalTøj og tilbehørEAN: 3121040090169
Pris fra 1.213 krtil 2.077 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 864 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 769 kr 11. maj

Sammenlign priser på Tefal Hånddamper Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1213 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tefal Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1
-15%1.213 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tefal Pro Style Upright Garment Steamer  IT3480E1 billede

Produktinformation

Tefal Pro Style Upright Garment Steamer är nyckeln till enklare klädvård varje dag, Med den kraftfulla ångeffekten på upp till 42g/min tar den bort veck, slätar ut tyget och tack vare ångans naturliga effekt fräshar den upp och rengör dina kläder på nolltid. Den har tre olika justerbara nivåer på ångan som gör att du kan använda steamern på alla typer av tyger, även de mest ömtåliga plaggen. Enkel att använda, Tefal Pro Upright Garment Steamer är utrustad med Tefals patenterade vertikala stödsystem Press & Steam, detta hjälper dig att på en plan yta pressa dina plagg och de blir då lättare att hålla på plats. Du använder den genom att enkelt använda on/off knappen och tack vare den stora vattentanken på 1,5 liter kan du använda steamern i upp till 40 minuter. Steamerns huvud är gjort i metall och är större vilket ger dig en maximal effekt när du steamar ditt plagg, huvudets topp har en profilerad spets så att du kan få bort vecken med högsta precision. När du inte använder steamern så plockar du enkelt undan den, den är lätt att förvara tack vare sin kompakta design. Lätt rengöring med Anti-kalk system, Tefal Pro Upright Garment Steamer är även enkel att underhålla och göra ren då den är utrustad med Tefals anti-kalk system. Vad ingår när du köper produkten?, Pro Style Upright Garment Steamer, skyddshandske, tjock borste och en ånghätta för ömtåliga tyger. Specifikationer: - Kraftfull ånga 42G/min, - Kompakt, - Nersänkbar överdel, - Anti Kalk.

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Steamers
EAN: 3121040090169
Varenr.: C76802
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1
1.293 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Pro Style Garment Steamer Tøjdamper
1.459 kr
Til butik
Tefal Pro Style Garment Steamer Tøjdamper billede

Produktinformation

Tefal Pro Style Garment Steamer Tjdamper Forvandl dit tøj med Tefal Pro Style Garment Steamer, den perfekte løsning til hurtig og effektiv udglatning af rynker. Denne kraftfulde damper med varenummer 3121040090169 er designet til at gøre dit tøj præsentab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Tøjpleje
EAN: 3121040090169
Varenr.: 99926
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pro Style opretstående beklædningsdamper IT3480E1
1.709 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Hånddamper Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1
2.077 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Hånddamper Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Hånddamper Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK1.213 kr1.282 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.293 kr1.293 krKøb
3Ultrashop1.459 kr1.459 krKøb
4Estore DK1.709 kr1.709 krKøb
5Proshop DK2.077 kr2.077 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Hånddamper Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1

PriceData har fulgt prisen på Tefal Hånddamper Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 762 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 1.213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 911 kr.

Den nuværende pris på 1.213 kr er 33% over normalprisen. Prisen er steget 58% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Tefal Hånddamper Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Tefal Hånddamper Pro Style Upright Garment Steamer IT3480E1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.213 kr444 kr (58%)
11. maj 2026769 kr444 kr (37%)
30. apr. 20261.213 kr257 kr (27%)
29. apr. 2026956 kr89 kr (10%)
28. apr. 2026867 kr91 kr (9%)
27. apr. 2026958 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026959 kr131 kr (16%)
17. apr. 2026828 kr62 kr (7%)
16. apr. 2026890 kr6 kr (1%)
15. apr. 2026896 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret