Gå til hovedindhold

Tefal Express Steam FV2839E0 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2400 W

TefalEAN: 3121040081945
Pris fra 289 krtil 369 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 268 kr 4. maj

Sammenlign priser på Tefal Express Steam FV2839E0 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2400 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Dampstrygejern FV2839E0 Express Steam
289 kr
Til butik
Tefal Dampstrygejern FV2839E0 Express Steam billede

Produktinformation

Dampstrygejern, såleplade: keramik, 2400 W

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Strygning
Artikel nr.: FV2839E0
EAN: 3121040081945
Varenr.: 3057938
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Express Steam FV2839E0 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2400 W
305 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Express Steam FV2839E0 Dampstrygejern 2400W Blå Hvid
306 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tefal Express Steam FV2839E0 dampstrygejern - 2.400 W, blå/hvid
-3%329 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tefal Express Steam FV2839E0 dampstrygejern - 2.400 W, blå/hvid
-3%349 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Express Steam FV2839E0 Dampstrygejern 2400W Blå Hvid
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Express Steam FV2839E0 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Express Steam FV2839E0 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2400 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK289 kr328 krKøb
2CS MEGASTORE DK305 kr344 krKøb
3CompuMail DK306 kr306 krKøb
4Boligcenter DK329 kr329 krKøb
5Vivas DK349 kr418 krKøb
6Ultrashop369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Express Steam FV2839E0 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2400 W

PriceData har fulgt prisen på Tefal Express Steam FV2839E0 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2400 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Tefal Express Steam FV2839E0 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2400 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Tefal Express Steam FV2839E0 - Dampstrygejern - såleplade: keramik - 2400 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026289 kr20 kr (6%)
30. maj 2026309 kr20 kr (6%)
14. maj 2026329 kr43 kr (15%)
13. maj 2026286 kr2 kr (1%)
11. maj 2026284 kr3 kr (1%)
10. maj 2026287 kr2 kr (1%)
9. maj 2026285 kr2 kr (1%)
7. maj 2026283 kr3 kr (1%)
6. maj 2026286 kr2 kr (1%)
5. maj 2026284 kr16 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret