Gå til hovedindhold

Tefal Daily Cook G7300655, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, Titanium, Rustfrit stål, Keramisk, Halogen, Forseglet plade, Gas, Induktion

TefalKogegrejEAN: 3168430320093
Pris fra 148 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146 kr 21. maj

Sammenlign priser på Tefal Daily Cook G7300655, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, Titanium, Rustfrit stål, Keramisk, Halogen, Forseglet plade, Gas, Induktion og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Daily Cook G7300655 stegepande Gryde til alle formål Rund
148 kr
Til butik
Tefal Daily Cook G7300655 stegepande Gryde til alle formål Rund billede

Produktinformation

Tefal Daily Cook G7300655. Form: Rund, Type: Gryde til alle formål, Produktfarve: Rustfrit stål. Diameter: 28 cm. Indeholder ikke: Cadmium, Bly, Perfluoroctanosyre (PFOA)

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: G7300655
EAN: 3168430320093
Varenr.: 998990544
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Daily Cook G7300655, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, Titanium, Rustfrit stål, Keramisk, Halogen, Forseglet plade, Gas, Induktion
148 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Daily Cook Frypan 28 cm
148 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Daily Cook G7300655 stegepande Gryde til alle formål Rund
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Daily Cook G7300655, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, Titanium, Rustfrit stål, Keramisk, Halogen, Forseglet plade, Gas, Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Daily Cook G7300655, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, Titanium, Rustfrit stål, Keramisk, Halogen, Forseglet plade, Gas, Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK148 kr148 krKøb
2CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
3Proshop DK148 kr187 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Daily Cook G7300655, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, Titanium, Rustfrit stål, Keramisk, Halogen, Forseglet plade, Gas, Induktion

PriceData har fulgt prisen på Tefal Daily Cook G7300655, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, Titanium, Rustfrit stål, Keramisk, Halogen, Forseglet plade, Gas, Induktion i 147 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tefal Daily Cook G7300655, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, Titanium, Rustfrit stål, Keramisk, Halogen, Forseglet plade, Gas, Induktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tefal Daily Cook G7300655, Rund, Gryde til alle formål, Rustfrit stål, Titanium, Rustfrit stål, Keramisk, Halogen, Forseglet plade, Gas, Induktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026148 kr2 kr (1%)
21. maj 2026146 kr7 kr (5%)
10. feb. 2026139 kr23 kr (14%)
9. feb. 2026162 kr24 kr (13%)
4. feb. 2026186 kr29 kr (18%)
3. feb. 2026157 kr3 kr (2%)
2. feb. 2026154 kr15 kr (11%)
23. jan. 2026139 kr32 kr (19%)
21. jan. 2026171 kr15 kr (8%)
20. jan. 2026186 kr47 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret