Gå til hovedindhold

Tefal Blender InfinyMix+ BL91HD31 - blender - 1600 W

TefalKøkkenmaskiner og blendereEAN: 3016661158940
Pris fra 1.435 krtil 1.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.302 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Tefal Blender InfinyMix+ BL91HD31 - blender - 1600 W og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1435 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal InfinyMix+ BL91HD31 Blender 1.6kW
1.435 kr
Til butik
Tefal InfinyMix+ BL91HD31 Blender 1.6kW billede

Produktinformation

Tefal InfinyMix+ BL91HD31 - Blender - 1.75 liter - 1.6 kW

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: BL91HD31
EAN: 3016661158940
Varenr.: 1001917522
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Blender InfinyMix+ BL91HD31 - blender - 1600 W
1.496 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tefal BL91HD blender - 1.600 W, sort/rustfrit stål
1.599 kr
Til butik
Tefal BL91HD blender - 1.600 W, sort/rustfrit stål billede

Produktinformation

Effektiv blender til hverdag og smoothiesTefal BL91HD er en kraftfuld blender til køkkenet med 1.600 W, der gør det let at blende ingredienser til cremede smoothies, supper og saucer. Det stilrene design i rustfrit stål og sort passer ind i de fleste køkkener og giver en robust følelse ved daglig brug.Fleksibel hastighed og kontrolMed op til 10 hastigheder, variabel hastighed og turbo kan du tilpasse resultatet fra grov til helt fin konsistens. Det digitale betjeningspanel gør det nemt at vælge indstillinger, og målekanden har tydelige markeringer, så du kan arbejde præcist.Type: Bordblender (stand mixer)Effekt: 1.600 WFarve: Rustfrit stål og sortHastigheder: 10Variabel hastighed: JaTurbo-funktion: JaOpvaskemaskine-egnede dele: NejPakkemål: 56,9 × 28,2 × 29,8 cm (L × B × H)Tilbehør: Piskeris medfølger...

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Blendere
Vægt: 11.43g
EAN: 3016661158940
Varenr.: 2014160
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tefal BL91HD blender - 1.600 W, sort/rustfrit stål
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Blender InfinyMix+ BL91HD31 - blender - 1600 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Blender InfinyMix+ BL91HD31 - blender - 1600 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.435 kr1.435 krKøb
2Proshop DK1.496 kr1.496 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Blender InfinyMix+ BL91HD31 - blender - 1600 W

PriceData har fulgt prisen på Tefal Blender InfinyMix+ BL91HD31 - blender - 1600 W i 172 dage. Laveste pris i perioden er 1.173 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 1.455 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.394 kr.

Den nuværende pris på 1.435 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Tefal Blender InfinyMix+ BL91HD31 - blender - 1600 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Tefal Blender InfinyMix+ BL91HD31 - blender - 1600 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.435 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.437 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.434 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.433 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.434 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.433 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.430 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.429 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.427 kr5 kr (0%)
18. maj 20261.432 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret