Gå til hovedindhold

Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort

TefalTekstilerEAN: 3121040084175
Pris fra 459 krtil 889 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 399 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort
459 kr
Til butik
Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort billede

Produktinformation

Tefal Access Steam Force DT8270E1 - Håndholdt stof damper med automatisk afbrydelse - 2000 W - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Artikel nr.: DT8270E1
EAN: 3121040084175
Varenr.: 1000975755
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tefal Hånddamper Access Steam Force DT8270E1
463 kr
Til butik
Tefal Hånddamper Access Steam Force DT8270E1 billede

Produktinformation

Den nye opvarmningsteknologi i strygesålen garanterer tørt tøj, som er klar til brug med det samme. Takket være den nye mikrofiberbørste kan du fjerne støv, hår og fnug fra tøj, tekstiler, sofa, sengetøj, gardiner og meget mere - alt sammen i én brugervenlig håndholdt steamer. Med dampens naturlige kraft behøver du hverken rengøringsmidler eller kemikalier. Denne håndholdte steamer med en effekt på 2000 W udsender en konstant damp på op til 30 g/min. og har et dampboost på 90 g/min. til de mest genstridige folder Takket være den nye mikrofiberbørste kan du fjerne støv fra tøj, tekstiler, sofa, sengetøj, gardiner og meget mere Access Steam Force har en lynhurtig opvarmningstid på 25 sekunder og to dampindstillinger Dampens intensive kraft dræber op til 99,99 % af alle virus og bakterier, så du kan nyde et rent hjem - alt sammen i én brugervenlig håndholdt steamer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Strygning
Artikel nr.: DT8270E1
EAN: 3121040084175
Varenr.: 3190299
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Tefal Garment steamer Access Steam Force w/ lint-pad DT8270E1
-29%555 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tefal Garment steamer Access Steam Force w/ lint-pad  DT8270E1 billede

Produktinformation

Med Tefal Access Steam Force handhållna steamer kan du förutom att ånga dina allra finaste kläder även få ett damm - och bakteriefritt hem, Tack vare den nya mikrofiberborsten kan du ta bort damm, hår och ludd från dina kläder, textilier, soffa, sängkläder, gardiner och mycket mer. Ångans intensiva kraft dödar upp till 99,99% av bakterier och virus så du kan njuta av ett rent och bakterifritt hem - allt i en lättanvänd handhållen steamer. Med ångans naturliga kraft behöver du varken tvättmedel eller kemikalier. Denna handhållna steamer på 2000 W effekt ger upp till 30 g/min konstant ånga och en ny ångboost på 90 g/min för dom allra tuffaste vecken. Ny uppvärmningsteknik för stryksulan garanterar torra kläder som är redo att användas på direkten. Access Steam Force har en blixtsnabb uppvärmningstid på 25 sekunder och två ånginställningar. Med den smarta temperaturtekniken kan du använda steamern på även dom mest känsliga plagg och textilier, utan att behöva oroa dig för brännmärken. Steamern har en vattentank med en kapacitet på 200 ml, som tack vare sin generösa storlek ger dig upp till 10 minuters oavbruten ångstrykning. När du behöver fylla på vattnet är det enkelt att ta ut tanken. Automatisk avstängningsfunktion ger dig säkerhet samtidigt som den är energibesparande. Denna handhållna steamer på 2000 W effekt ger upp till 30 g/min konstant ånga och en ny ångboost på 90 g/min för dom allra tuffaste vecken, Tack vare den nya mikrofiberborsten kan du ta bort damm från dina kläder, textilier, soffa, sängkläder, gardiner och mycket mer, Access Steam Force har en blixtsnabb uppvärmningstid på 25 sekunder och två ånginställningar, Ångans intensiva kraft dödar upp till 99,99% av bakterier, virus så du kan njuta av ett rent och bakterifritt hem - allt i en lättanvänd handhållen steamer, Ny uppvärmningsteknik för stryksulan garanterar torra kläder som är redo att användas på direkten.

Produktspecifikationer

Mærke: Tefal
Kategori: Steamers
EAN: 3121040084175
Varenr.: C25542
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort
589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tøjdampstation håndholdt - Tefal DT8270, 2.000 W, 0,2 l, sort
-6%669 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tøjdampstation håndholdt - Tefal DT8270, 2.000 W, 0,2 l, sort
-5%689 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Beklædningsdamper Access Steam Force m/ fnugpude DT8270E1
889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK459 kr459 krKøb
2Proshop DK463 kr502 krKøb
3Teknikproffset DK555 kr614 krKøb
4Ultrashop589 kr589 krKøb
5Boligcenter DK669 kr669 krKøb
6Vivas DK689 kr768 krKøb
7Estore DK889 kr889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort

PriceData har fulgt prisen på Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 389 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 463 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 435 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Tefal Access Steam Force DT8270E1 Håndholdt Steamer 2000W Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026459 kr4 kr (1%)
31. mar. 2026463 kr64 kr (16%)
16. mar. 2026399 kr64 kr (14%)
3. mar. 2026463 kr3 kr (1%)
27. feb. 2026460 kr3 kr (1%)
5. feb. 2026463 kr31 kr (7%)
22. dec. 2025432 kr43 kr (11%)
21. dec. 2025389 kr43 kr (10%)
19. dec. 2025432 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret