Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Tecos VVS flex toppe-sæt T-B009, 6-13 mm

EL-GrossistenVærktøjsnøglerEAN: 5704645123586
Pris fra 473 krtil 473,18 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 0,18 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 458,49 kr 7. maj

Sammenlign priser på Tecos VVS flex toppe-sæt T-B009, 6-13 mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 473 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tecos toppesæt, 6-13 mm
473 kr
Til butik
Tecos toppesæt, 6-13 mm billede

Produktinformation

Tecos toppesæt 6-13 mm ideelt til montering af blandingsbatterier Med Tecos toppesæt får du et alsidigt og praktisk sæt, der gør det muligt at montere blandingsbatterier hurtigt og effektivt. De dybe toppe og den fleksible klinge giver dig nem adgang til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tecos
Kategori: Værktøjsnøgler
Størrelse: 6-13 mm
EAN: 5704645123586
Varenr.: 881702460
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tecos VVS flex toppe-sæt T-B009, 6-13 mm
473,18 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tecos VVS flex toppe-sæt T-B009, 6-13 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tecos VVS flex toppe-sæt T-B009, 6-13 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj473 kr473 krKøb
2EL-GROSSISTEN473,18 kr473,18 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tecos VVS flex toppe-sæt T-B009, 6-13 mm

PriceData har fulgt prisen på Tecos VVS flex toppe-sæt T-B009, 6-13 mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 408 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 473 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tecos VVS flex toppe-sæt T-B009, 6-13 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tecos VVS flex toppe-sæt T-B009, 6-13 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026473 kr6 kr (1%)
9. maj 2026467 kr8,51 kr (2%)
7. maj 2026458,49 kr8,51 kr (2%)
6. maj 2026467 kr8,51 kr (2%)
17. mar. 2026458,49 kr8,51 kr (2%)
16. mar. 2026467 kr8,51 kr (2%)
4. mar. 2026458,49 kr20,51 kr (4%)
3. mar. 2026479 kr20,51 kr (4%)
10. feb. 2026458,49 kr20,51 kr (4%)
5. feb. 2026479 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret