Gå til hovedindhold

Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel til Skrueaksel 18"-20" Ø:53mm

TecnosealLegetøjEAN: 5707400066982
Pris fra 284 krtil 469 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel til Skrueaksel 18"-20" Ø:53mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 284 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel til Skrueaksel 18"-20" Ø:53mm
284 kr
Til butik
Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel til Skrueaksel 18"-20" Ø:53mm billede

Produktinformation

Zink RinganodeGori 3 blandet propel til skrueaksel Org. Nr: 1553000Bliver leveret af Europas største zink leverandør, Tecnoseal fra Italien.

Produktspecifikationer

Mærke: Tecnoseal
Kategori: Anoder og Zink til Gori
Artikel nr.: 1141452
EAN: 5707400066982
Varenr.: 202251
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tecnoseal zink gori 3bls/prop 18"-20"ø53
-17%389 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tecnoseal zink gori 3bls/prop 18"-20"ø53 billede

Produktinformation

Ringanode til 3-bladet faldpropel Tecnoseal zinkanode beskytter propel og aksel mod galvanisk korrosion ved at nedbrydes i stedet for de dyrere metaldele. Anoden er en ringanode til Gori 3-bladede faldpropeller på 18"-20" og monteres direkte på

Produktspecifikationer

Mærke: Tecnoseal
Kategori: Gori
EAN: 5707400066982
Varenr.: 53936209363273
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tecnoseal zink gori 3bls/prop 18"-20"ø53 - 1141452
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel til Skrueaksel 18"-20" Ø:53mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel til Skrueaksel 18"-20" Ø:53mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK284 kr284 krKøb
2RenBåd.dk389 kr389 krKøb
3Anyparts469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel til Skrueaksel 18"-20" Ø:53mm

PriceData har fulgt prisen på Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel til Skrueaksel 18"-20" Ø:53mm i 137 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 339 kr.

Den nuværende pris på 284 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel til Skrueaksel 18"-20" Ø:53mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel til Skrueaksel 18"-20" Ø:53mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026284 kr2 kr (1%)
31. maj 2026286 kr1 kr (0%)
30. maj 2026285 kr1 kr (0%)
29. maj 2026286 kr1 kr (0%)
22. maj 2026287 kr2 kr (1%)
20. maj 2026289 kr1 kr (0%)
15. maj 2026288 kr1 kr (0%)
14. maj 2026287 kr173 kr (38%)
1. maj 2026460 kr9 kr (2%)
29. apr. 2026469 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret