Gå til hovedindhold

Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel SD/3P 18"-20" Ø:60mm

TecnosealLegetøjEAN: 5707400079432
Pris fra 403 krtil 559 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel SD/3P 18"-20" Ø:60mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 403 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel SD/3P 18"-20" Ø:60mm
403 kr
Til butik
Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel SD/3P 18"-20" Ø:60mm billede

Produktinformation

Zink RinganodeGori 3 blandet propel til saildriveOrg. Nr: 15539500

Produktspecifikationer

Mærke: Tecnoseal
Kategori: Anoder og Zink til Gori
Artikel nr.: 1141448
EAN: 5707400079432
Varenr.: 202247
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Tecnoseal zink gori ringanode, sd/3p 18"-20" Ø60mm
-17%464 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tecnoseal zink gori ringanode, sd/3p 18"-20" Ø60mm billede

Produktinformation

Zinkanode til Gori foldepropel Tecnoseal zinkanode er en ringanode til katodisk beskyttelse af Gori 3-bladet foldepropel (SD/3P) i størrelserne 18"-20" på saildrive-installationer. Anoden monteres direkte på propelakslen og nedbrydes langsomt i

Produktspecifikationer

Mærke: Tecnoseal
Kategori: Gori
EAN: 5707400079432
Varenr.: 53936210772297
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Tecnoseal zink gori ringanode, sd/3p 18"-20" Ø60mm - 1141448
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel SD/3P 18"-20" Ø:60mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel SD/3P 18"-20" Ø:60mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK403 kr403 krKøb
2RenBåd.dk464 kr464 krKøb
3Anyparts559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel SD/3P 18"-20" Ø:60mm

PriceData har fulgt prisen på Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel SD/3P 18"-20" Ø:60mm i 137 dage. Laveste pris i perioden er 403 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 483 kr.

Den nuværende pris på 403 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel SD/3P 18"-20" Ø:60mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Tecnoseal Zinkring til Gori 3-blads Propel SD/3P 18"-20" Ø:60mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026403 kr156 kr (28%)
29. apr. 2026559 kr19 kr (4%)
18. apr. 2026540 kr133 kr (33%)
20. feb. 2026407 kr43 kr (10%)
13. feb. 2026450 kr90 kr (17%)
17. jan. 2026540 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret