Gå til hovedindhold

NO NAME Techly ICOC R7-7SS-300-BK netværkskabel Sort 30 m Cat7 S/FTP (S-STP)

NO NAMENetværkskablerEAN: 4049759127022
Pris fra 324 krtil 479 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 316 kr 27. maj

Sammenlign priser på Techly ICOC R7-7SS-300-BK netværkskabel Sort 30 m Cat7 S/FTP (S-STP) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Techly ICOC R7-7SS-300-BK netværkskabel Sort 30 m Cat7 S/FTP (S-STP)
324 kr
Til butik
Techly ICOC R7-7SS-300-BK netværkskabel Sort 30 m Cat7 S/FTP (S-STP) billede

Produktinformation

Techly ICOC R7-7SS-300-BK. Kabellængde: 30 m, Standard for kabler: Cat7, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Kobber, Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MK7001.30B
EAN: 4049759127022
Varenr.: 997418367
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cat7 netværkskabel S/FTP - RJ45 til RJ45, 30 m, sort
-2%459 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Cat7 netværkskabel S/FTP - RJ45 til RJ45, 30 m, sort billede

Produktinformation

Fordele ved Cat7 netværkskabelFå en stabil og pålidelig kablet forbindelse til router, switch, pc eller smart‑tv med dette Cat7 S/FTP netværkskabel. Med en længde på 30 m er det ideelt til hjem og kontor, hvor udstyret står i forskellige rum. Skærmede, guldbelagte RJ45-stik og dobbelt skærmning hjælper med at sikre et rent signal ved høj hastighed og lav forstyrrelse.Til dig der vil have fast og ensartet forbindelseKablet understøtter 10/100/1000Base‑T(X) og en frekvens på 600 MHz, så du kan tilslutte netværksenheder med ro i sindet. Den sorte farve falder diskret ind i omgivelserne, og støbte bøjelås ved stik beskytter mod knæk ved daglig brug.Kabeltype: Cat7Skærmning: S/FTP (S‑STP)Tilslutninger: RJ‑45 han til RJ‑45 hanLængde: 30 mFrekvens: 600 MHzCabling: 10/100/1000Base‑T(X)AWG: 26Kontaktbelægning: KobberFarve: SortDybde: 30 000 mmVægt: 1,19 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 3.67g
EAN: 4049759127022
Varenr.: 2151129
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cat7 netværkskabel S/FTP - RJ45 til RJ45, 30 m, sort
-2%479 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Cat7 netværkskabel S/FTP - RJ45 til RJ45, 30 m, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 3.67g
EAN: 4049759127022
Varenr.: 2151129

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Techly ICOC R7-7SS-300-BK netværkskabel Sort 30 m Cat7 S/FTP (S-STP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Techly ICOC R7-7SS-300-BK netværkskabel Sort 30 m Cat7 S/FTP (S-STP) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK324 kr324 krKøb
2Boligcenter DK459 kr459 krKøb
3Vivas DK479 kr558 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Techly ICOC R7-7SS-300-BK netværkskabel Sort 30 m Cat7 S/FTP (S-STP)

PriceData har fulgt prisen på Techly ICOC R7-7SS-300-BK netværkskabel Sort 30 m Cat7 S/FTP (S-STP) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Techly ICOC R7-7SS-300-BK netværkskabel Sort 30 m Cat7 S/FTP (S-STP). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Techly ICOC R7-7SS-300-BK netværkskabel Sort 30 m Cat7 S/FTP (S-STP) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026324 kr4 kr (1%)
28. maj 2026328 kr12 kr (4%)
27. maj 2026316 kr4 kr (1%)
25. maj 2026320 kr3 kr (1%)
24. maj 2026323 kr5 kr (2%)
23. maj 2026328 kr8 kr (3%)
22. maj 2026320 kr4 kr (1%)
20. maj 2026324 kr4 kr (1%)
18. maj 2026320 kr4 kr (1%)
17. maj 2026324 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret