Gå til hovedindhold

IC INTRACOM Techly ICA-PM-104XL, Loft, 15 kg, Sølv, 1100 - 1970 mm, 360°, 0 - 30°

IC INTRACOMElektronikEAN: 8057685301597
Pris fra 943 krtil 1.870 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 927 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 850 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Techly ICA-PM-104XL, Loft, 15 kg, Sølv, 1100 - 1970 mm, 360°, 0 - 30° og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 943 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IC INTRACOM Techly
943 kr
Til butik
IC INTRACOM Techly billede

Produktinformation

Beslag, for projektor, sølv, loftsmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: IC INTRACOM
Kategori: Projektortilbehoer Beslag
Artikel nr.: ICA-PM 104XL
EAN: 8057685301597
Varenr.: 2843485
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Techly ICA-PM-104XL, Loft, 15 kg, Sølv, 1100 - 1970 mm, 360°, 0 - 30°
1.631 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Techly projektor loftbeslag PM-104XL
1.870 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Techly ICA-PM-104XL, Loft, 15 kg, Sølv, 1100 - 1970 mm, 360°, 0 - 30° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Techly ICA-PM-104XL, Loft, 15 kg, Sølv, 1100 - 1970 mm, 360°, 0 - 30° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK943 kr982 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.631 kr1.631 krKøb
3INphone.dk1.870 kr1.870 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Techly ICA-PM-104XL, Loft, 15 kg, Sølv, 1100 - 1970 mm, 360°, 0 - 30°

PriceData har fulgt prisen på Techly ICA-PM-104XL, Loft, 15 kg, Sølv, 1100 - 1970 mm, 360°, 0 - 30° i 179 dage. Laveste pris i perioden er 712 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 2.690 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.337 kr.

Den nuværende pris på 943 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 50 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Techly ICA-PM-104XL, Loft, 15 kg, Sølv, 1100 - 1970 mm, 360°, 0 - 30°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Techly ICA-PM-104XL, Loft, 15 kg, Sølv, 1100 - 1970 mm, 360°, 0 - 30° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026943 kr8 kr (1%)
28. maj 2026935 kr687 kr (42%)
26. maj 20261.622 kr478 kr (42%)
24. maj 20261.144 kr477 kr (29%)
23. maj 20261.621 kr249 kr (13%)
22. maj 20261.870 kr46 kr (3%)
21. maj 20261.824 kr198 kr (12%)
20. maj 20261.626 kr33 kr (2%)
19. maj 20261.659 kr521 kr (46%)
17. maj 20261.138 kr494 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret