Gå til hovedindhold

IC INTRACOM TECHly ICA-PLW 01 Monteringssæt Monitor / tastatur 15"-27"

IC INTRACOMTv- og skærmbeslagEAN: 8054529028276
Pris fra 787 krtil 1.486 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 699 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 766 kr 12. maj

Sammenlign priser på TECHly ICA-PLW 01 Monteringssæt Monitor / tastatur 15"-27" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 787 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TECHly ICA-PLW 01 Monteringssæt Monitor / tastatur 15"-27"
787 kr
Til butik
TECHly ICA-PLW 01 Monteringssæt Monitor / tastatur 15"-27" billede

Produktinformation

TECHly ICA-PLW 01 - Monteringssæt (vægmontering, VESA adapter, tastatur/musehylde) - for monitor / tastatur - aluminium, stål - sølv - skærmstørrelse: 15"-27" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: IC Intracom
Artikel nr.: ICA-PLW-01
EAN: 8054529028276
Varenr.: 1000214720
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IC INTRACOM Techly
810 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeslag væg - TECHly ICA-PLW 01, 15-27", sølv
979 kr
Til butik
Skærmbeslag væg - TECHly ICA-PLW 01, 15-27", sølv billede

Produktinformation

Fordele ved vægmonteret skærmbeslagFå mere plads på skrivebordet og en ryddelig opsætning med dette vægmonterede skærmbeslag. Det er ideelt til hjemmekontor, gaming-hjørne eller arbejdspladsen, hvor du vil have skærmen i den rigtige højde og samtidig have en praktisk hylde til udstyr. Den solide konstruktion i aluminium og stål giver stabilitet, mens det slanke, sølvfarvede design passer ind i moderne omgivelser.Fleksibel justering og plads til tilbehørBeslaget understøtter én skærm fra 15–27" (38,1–68,6 cm) op til 8 kg og VESA 75×75/100×100 mm. Du kan rotere op til 360° og vippe fra -90° til 85°, så billedet altid står perfekt. Den medfølgende hylde (1 stk.) giver plads til småenheder eller tastatur, så din arbejdsstation bliver både ergonomisk og organiseret.Montering: VægUnderstøttede skærme: 1 stk., 15–27" (38,1–68,6 cm)Maks. belastning: 8 kgVESA-kompatibilitet: 75 × 75 mm, 100 × 100 mmRotation: 360°Vippevinkel: -90° til 85°Materiale: Aluminium og stålFarve: SølvMål (H × B × D): 73 × 60 × 17,8 cmMedfølger: Manual, 1 hylde...

Produktspecifikationer

Mærke: Techly
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 2.26g
EAN: 8054529028276
Varenr.: 1913621
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeslag væg - TECHly ICA-PLW 01, 15-27", sølv
999 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vægbeslag til monitor og tastatur - VESA 100 x 100
1.486 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TECHly ICA-PLW 01 Monteringssæt Monitor / tastatur 15"-27" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TECHly ICA-PLW 01 Monteringssæt Monitor / tastatur 15"-27" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK787 kr787 krKøb
2Proshop DK810 kr849 krKøb
3Boligcenter DK979 kr979 krKøb
4Vivas DK999 kr1.078 krKøb
5INphone.dk1.486 kr1.486 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TECHly ICA-PLW 01 Monteringssæt Monitor / tastatur 15"-27"

PriceData har fulgt prisen på TECHly ICA-PLW 01 Monteringssæt Monitor / tastatur 15"-27" i 177 dage. Laveste pris i perioden er 761 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 788 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 780 kr.

Den nuværende pris på 787 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for TECHly ICA-PLW 01 Monteringssæt Monitor / tastatur 15"-27". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for TECHly ICA-PLW 01 Monteringssæt Monitor / tastatur 15"-27" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026787 kr2 kr (0%)
20. maj 2026785 kr2 kr (0%)
16. maj 2026787 kr14 kr (2%)
15. maj 2026773 kr7 kr (1%)
14. maj 2026780 kr7 kr (1%)
13. maj 2026787 kr21 kr (3%)
12. maj 2026766 kr7 kr (1%)
11. maj 2026773 kr7 kr (1%)
10. maj 2026780 kr7 kr (1%)
9. maj 2026787 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret