Gå til hovedindhold

IC INTRACOM TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio KVM / audio / USB switch

IC INTRACOMKVM-switchesEAN: 8051128101935
Pris fra 1.913 krtil 2.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 406 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.889 kr 24. mar.

Sammenlign priser på TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio KVM / audio / USB switch og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1913 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio KVM / audio / USB switch
1.913 kr
Til butik
TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio KVM / audio / USB switch billede

Produktinformation

TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio - KVM / audio / USB switch - 4 x KVM / audio - 1 lokalbruger - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: IC Intracom
Artikel nr.: IDATA-DP-KVM4
EAN: 8051128101935
Varenr.: 1000214167
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IC INTRACOM techly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio
1.942 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TECHly IDATA DP-KVM4 - 4‑port DisplayPort KVM-switch, rackmontering, sort
-4%2.299 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TECHly IDATA DP-KVM4 - 4‑port DisplayPort KVM-switch, rackmontering, sort billede

Produktinformation

Effektiv styring af op til 4 pc’er med DisplayPort KVM-switchTECHly IDATA DP-KVM4 gør det nemt at styre op til fire computere fra ét sæt tastatur, mus og skærm. Med DisplayPort 1.2 og en maksimal opløsning på 3840 × 2160 (4K Ultra HD) skifter du mellem kilder uden at gå på kompromis med billedkvaliteten. En indbygget USB 2.0‑hub med 4 porte lader dig dele periferiudstyr som mus, tastatur og USB-nøgler mellem maskinerne. Enheden er kompakt, sort og klar til rackmontering i professionelle miljøer.Til kontor, studie og serverrumKVM-switchen understøtter Windows, macOS og Linux, så den passer problemfrit ind i blandede it‑miljøer. Audioindgange til mikrofon og hovedtelefon gør den velegnet til arbejdsstationer, hvor lyd også er vigtig. Strømforsyning medfølger, og betjeningen er enkel via frontpanel og status-LED’er.Type: 4‑port KVM-switchVideo: DisplayPort 1.2, maks. opløsning 3840 × 2160Datahastighed (video): 21,6 Gbit/sUnderstøttede OS: Windows, macOS, LinuxUSB-hub: 4 × USB 2.0 Type‑ALyd: 1 mikrofonindgang, 1 hovedtelefonudgangAntal styrede computere: 4Strøm: AC 100–240 V, 50–60 Hz → 5 V / 2 A (inkl. adapter)Tilslutninger: 5 × DisplayPort, USB til tastatur/mus, DC-inMontering: RackmonteringVægt: 0,991 kgIndbygget display: NejFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Techly
Kategori: KVM-switches
Vægt: 0.52g
EAN: 8051128101935
Varenr.: 2064113
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TECHly IDATA DP-KVM4 - 4‑port DisplayPort KVM-switch, rackmontering, sort
-4%2.319 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio KVM / audio / USB switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio KVM / audio / USB switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.913 kr1.913 krKøb
2Proshop DK1.942 kr1.942 krKøb
3Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
4Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio KVM / audio / USB switch

PriceData har fulgt prisen på TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio KVM / audio / USB switch i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.464 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 1.913 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.815 kr.

Den nuværende pris på 1.913 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio KVM / audio / USB switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for TECHly 4 Port DisplayPort 1.2 KVM Switch with Hub and audio KVM / audio / USB switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.913 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.912 kr1 kr (0%)
30. mar. 20261.913 kr12 kr (1%)
29. mar. 20261.901 kr12 kr (1%)
26. mar. 20261.913 kr24 kr (1%)
24. mar. 20261.889 kr12 kr (1%)
22. mar. 20261.901 kr12 kr (1%)
21. mar. 20261.913 kr12 kr (1%)
20. mar. 20261.901 kr12 kr (1%)
19. mar. 20261.913 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret