Gå til hovedindhold

IC Intracom TECHly 120m HDMI KVM EXTENDER over Network Cable - Sender og modtager - KVM / audio forlænger - 1GbE, USB 2.0, HDMI - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - op til 120 m

IC IntracomKVM-switchesEAN: 8054529028214
Pris fra 1.402 krtil 2.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 817 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.382 kr 11. mar.

Sammenlign priser på TECHly 120m HDMI KVM EXTENDER over Network Cable - Sender og modtager - KVM / audio forlænger - 1GbE, USB 2.0, HDMI - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - op til 120 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1402 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TECHly HDMI KVM Extender over Network Cable KVM / audio forlænger
1.402 kr
Til butik
TECHly HDMI KVM Extender over Network Cable KVM / audio forlænger billede

Produktinformation

TECHly HDMI KVM Extender over Network Cable - Sender og modtager - KVM / audio forlænger - 1GbE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - op til 120 m

Produktspecifikationer

Mærke: IC Intracom
Artikel nr.: 028214
EAN: 8054529028214
Varenr.: 1000215846
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TECHly 120m HDMI KVM EXTENDER over Network Cable - Sender og modtager - KVM / audio forlænger - 1GbE, USB 2.0, HDMI - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - op til 120 m
1.541 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IC INTRACOM TECHly 120m HDMI KVM EXTENDER over Network Cable
1.807 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KVM extender HDMI over netværk - TECHly IDATA HDMI-KVM2 (sender + modtager)
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KVM extender HDMI over netværk - TECHly IDATA HDMI-KVM2 (sender + modtager)
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TECHly 120m HDMI KVM EXTENDER over Network Cable - Sender og modtager - KVM / audio forlænger - 1GbE, USB 2.0, HDMI - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - op til 120 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TECHly 120m HDMI KVM EXTENDER over Network Cable - Sender og modtager - KVM / audio forlænger - 1GbE, USB 2.0, HDMI - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - op til 120 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.402 kr1.402 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.541 kr1.541 krKøb
3Proshop DK1.807 kr1.807 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TECHly 120m HDMI KVM EXTENDER over Network Cable - Sender og modtager - KVM / audio forlænger - 1GbE, USB 2.0, HDMI - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - op til 120 m

PriceData har fulgt prisen på TECHly 120m HDMI KVM EXTENDER over Network Cable - Sender og modtager - KVM / audio forlænger - 1GbE, USB 2.0, HDMI - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - op til 120 m i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.382 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 1.415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.400 kr.

Den nuværende pris på 1.402 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for TECHly 120m HDMI KVM EXTENDER over Network Cable - Sender og modtager - KVM / audio forlænger - 1GbE, USB 2.0, HDMI - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - op til 120 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for TECHly 120m HDMI KVM EXTENDER over Network Cable - Sender og modtager - KVM / audio forlænger - 1GbE, USB 2.0, HDMI - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - op til 120 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.402 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.398 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.395 kr3 kr (0%)
15. maj 20261.398 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.395 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.397 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.399 kr4 kr (0%)
9. maj 20261.403 kr5 kr (0%)
8. maj 20261.398 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.394 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret