Gå til hovedindhold

Taurus Crepe & Fun, 1 pandekage(r), Sort, Rustfrit stål, 30 cm, Dreje, 1200 W, Bisphenol A (BPA), Perfluoroctanosyre (PFOA)

TaurusKøkkenredskaberEAN: 8414234683847
Pris fra 348 krtil 409 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 295 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Taurus Crepe & Fun, 1 pandekage(r), Sort, Rustfrit stål, 30 cm, Dreje, 1200 W, Bisphenol A (BPA), Perfluoroctanosyre (PFOA) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 348 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Taurus Crepe & Fun pandekage- og crepes-maskine 1 pandekage(r) 1200 W Sort, Rustfrit stål
348 kr
Til butik
Taurus Crepe & Fun pandekage- og crepes-maskine 1 pandekage(r) 1200 W Sort, Rustfrit stål billede

Produktinformation

Taurus Crepe & Fun. Antal pandekager: 1 pandekage(r), Produktfarve: Sort, Rustfrit stål, Pandekage, diameter: 30 cm. Strøm: 1200 W. Indeholder ikke: Bisphenol A (BPA), Perfluoroctanosyre (PFOA). Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Taurus
Artikel nr.: 968384000
EAN: 8414234683847
Varenr.: 1002536120
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Taurus Crêpemaskine 1000W
-19%349 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Taurus Crêpemaskine 1000W billede

Produktinformation

Taurus Crepe Maker med 1200W effekt til perfekte crepes hver gang. 1200W til hurtig opvarmning. 30cm diameter non-stick overflade. Justerbar termostat. Inkluderer træspatel og spreder. Rustfrit stål med skridsikker bund. Med Taurus Crepe Maker kan du nemt lave lækre crepes derhjemme. Den har en kraftig 1200W motor, som sikrer hurtig opvarmning, så du kan komme i gang med at lave mad på ingen tid. Den store 30cm non-stick-belagte overflade er perfekt til at lave store crepes uden at klæbe, og den er fri for PFOA og BPA for din sikkerheds skyld. Den justerbare termostat giver dig fuld kontrol over temperaturen, mens den hævede kant forhindrer spild. En lysende indikator viser, hvornår apparatet er i gang, og hvornår det har nået den rette temperatur. Den skridsikre bund og kabelhuset gør den sikker og nem at bruge. Crepe makeren har en elegant finish i rustfrit stål og leveres med en træspatel og spreder, som gør det nemt at fordele dejen jævnt og vende crepes. Perfekt til både begyndere og erfarne kokke, som vil nyde hjemmelavede crepes.

Produktspecifikationer

Mærke: TAURUS
Kategori: Øvrige køkkenredskaber
EAN: 8414234683847
Varenr.: C94784
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Taurus Crepe & Fun, 1 pandekage(r), Sort, Rustfrit stål, 30 cm, Dreje, 1200 W, Bisphenol A (BPA), Perfluoroctanosyre (PFOA)
370 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Taurus Crepe Maker 1000W
371 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Taurus Crepe & Fun pandekagemaskine 30 cm - 1.200 W
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Taurus Crepe & Fun pandekagemaskine 30 cm - 1.200 W
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Taurus Crepe & Fun, 1 pandekage(r), Sort, Rustfrit stål, 30 cm, Dreje, 1200 W, Bisphenol A (BPA), Perfluoroctanosyre (PFOA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Taurus Crepe & Fun, 1 pandekage(r), Sort, Rustfrit stål, 30 cm, Dreje, 1200 W, Bisphenol A (BPA), Perfluoroctanosyre (PFOA) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK348 kr348 krKøb
2Teknikproffset DK349 kr408 krKøb
3CS MEGASTORE DK370 kr409 krKøb
4Proshop DK371 kr410 krKøb
5Boligcenter DK389 kr389 krKøb
6Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Taurus Crepe & Fun, 1 pandekage(r), Sort, Rustfrit stål, 30 cm, Dreje, 1200 W, Bisphenol A (BPA), Perfluoroctanosyre (PFOA)

PriceData har fulgt prisen på Taurus Crepe & Fun, 1 pandekage(r), Sort, Rustfrit stål, 30 cm, Dreje, 1200 W, Bisphenol A (BPA), Perfluoroctanosyre (PFOA) i 139 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 348 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 348 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Taurus Crepe & Fun, 1 pandekage(r), Sort, Rustfrit stål, 30 cm, Dreje, 1200 W, Bisphenol A (BPA), Perfluoroctanosyre (PFOA). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Taurus Crepe & Fun, 1 pandekage(r), Sort, Rustfrit stål, 30 cm, Dreje, 1200 W, Bisphenol A (BPA), Perfluoroctanosyre (PFOA) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026348 kr1 kr (0%)
28. maj 2026347 kr52 kr (18%)
25. apr. 2026295 kr52 kr (15%)
24. apr. 2026347 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026348 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026347 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026345 kr1 kr (0%)
16. jan. 2026344 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret