Gå til hovedindhold

Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A

HPTastaturerEAN: 0196548244133
Pris fra 184 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 13. maj

Sammenlign priser på Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 150 Tastatur Kablet
184 kr
Til butik
HP 150 Tastatur Kablet billede

Produktinformation

HP 150 - Tastatur - USB - for Victus by HP Laptop 15, 16; Laptop 14, 15, 15s; Pavilion Plus Laptop 14

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 664R5AA
EAN: 0196548244133
Varenr.: 1000657697
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 150 - Tastatur - Engelsk - Sort
194 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A billede

Produktinformation

Fordele ved kablet tastaturHP 150 Wired Keyboard er et fuldendt kablet tastatur til daglig brug på arbejdspladsen, studiet eller hjemmekontoret. Det slanke, lige design i sort giver et rent skrivebord og pålidelig indtastning uden batterier. Med numerisk tastatur og fuld størrelse er det nemt at taste tal, navigere i regneark og skrive længere tekster.Brugervenligt og klart designTilslut blot USB Type‑A, og du er i gang - ingen ekstra strømforsyning, da tastaturet får strøm via USB. Den 1,0 m lange kabeltilslutning giver stabil forbindelse, og indikatorer for Num, Caps og Scroll Lock gør arbejdet overskueligt. Layoutet er QWERTY på engelsk, hvilket passer til mange internationale opsætninger.Tilkobling: USB Type‑A (kablet)Strømkilde: USBLayout: QWERTY, engelskFormfaktor: Fuld størrelse (100 %) med numerisk tastaturBagbelysning: NejStil: Lige design, farve: sortKabellængde: 1,0 mMål (B × D × H): 42,59 × 14,61 × 2,68 cmVægt: 0,44 kgUnderstøttede systemer: Windows 11, Windows 10Indhold: 1 tastatur, brugervejledning...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.56g
EAN: 0196548244133
Varenr.: 1997895
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 150 Wired Keyboard Euro
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK184 kr184 krKøb
2Proshop DK194 kr233 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4Vivas DK219 kr298 krKøb
5Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A

PriceData har fulgt prisen på Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Tastatur med kabel HP 150 - fuld størrelse, USB-A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026184 kr15 kr (9%)
25. maj 2026169 kr3 kr (2%)
24. maj 2026166 kr1 kr (1%)
23. maj 2026167 kr2 kr (1%)
22. maj 2026169 kr2 kr (1%)
20. maj 2026171 kr2 kr (1%)
19. maj 2026173 kr3 kr (2%)
17. maj 2026170 kr5 kr (3%)
15. maj 2026165 kr2 kr (1%)
14. maj 2026167 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret