Gå til hovedindhold

A4 Tech Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå

A4 TechTastaturerEAN: 4711421976343
Pris fra 322 krtil 437 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
A4TECH FSTYLER FX60H Tastatur Hvid Kablet
322 kr
Til butik
A4TECH FSTYLER FX60H Tastatur Hvid Kablet billede

Produktinformation

A4TECH FSTYLER FX60H - Tastatur - bagbelyst - USB - QWERTY - tastkontakt: sakseskalibratorer - grå

Produktspecifikationer

Mærke: A4tech
Artikel nr.: A4TKLA47125
EAN: 4711421976343
Varenr.: 1001111760
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå
-5%389 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå billede

Produktinformation

Fordele ved tastatur med bagbelysningA4Tech FSTYLER FX60H er et fuldstørrelse, kablet tastatur til dig, der vil skrive komfortabelt hele dagen. Det elegante, lige design i sort og grå passer diskret på kontoret og i hjemmearbejdsrummet. Den hvide bagbelysning gør tasterne lette at aflæse i både dagslys og dæmpet belysning, så du kan arbejde og studere uden anstrengelse.Praktisk og universeltTastaturet tilsluttes via USB og fungerer som Plug and Play på Windows. Du får numerisk tastatur og fuldt layout (100 %), så regneark, talindtastning og daglige opgaver går hurtigt. En integreret USB‑hub med to USB 2.0-porte giver ekstra tilslutninger til små enheder, og den ergonomiske udformning er skabt til behagelig brug. Ideelt til universel brug - fra kontor og studie til hjemmet.Forbindelse: Kablet USBFormfaktor: Fuld størrelse (100 %)Tastaturlayout: QWERTYBagbelysning: Ja, hvidUSB-hub: Ja, 2 × USB 2.0Numerisk tastatur: JaDesign: Lige, ergonomiskFarve: Sort, gråOverflade: MonokromUnderstøttede systemer: WindowsPlug and Play: JaHåndledsstøtte: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: A4 Tech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.7g
EAN: 4711421976343
Varenr.: 1910760
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå
-5%409 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: A4 Tech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.72g
EAN: 4711421976343
Varenr.: 1910760
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
A4Tech FSTYLER FX60H - Tastatur - Grå
437 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK322 kr322 krKøb
2Boligcenter DK389 kr389 krKøb
3Vivas DK409 kr488 krKøb
4Proshop DK437 kr476 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå

PriceData har fulgt prisen på Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 308 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 396 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 341 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Tastatur med bagbelysning A4Tech FSTYLER FX60H USB (hvid lys) - sort/grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026322 kr1 kr (0%)
31. maj 2026323 kr1 kr (0%)
23. maj 2026322 kr2 kr (1%)
22. maj 2026320 kr2 kr (1%)
20. maj 2026322 kr2 kr (1%)
17. maj 2026320 kr2 kr (1%)
15. maj 2026322 kr2 kr (1%)
14. maj 2026320 kr2 kr (1%)
13. maj 2026322 kr74 kr (19%)
12. maj 2026396 kr52 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret