Gå til hovedindhold

Diversey TASKI - Pose - til støvsugere (pakke med 10) - for TASKI Aero 8 TASKI Aero 15

DiverseyStøvsuger – tilbehørEAN: 7615400223633
Pris fra 91,8 krtil 322,03 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 230,23 kr (71% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TASKI - Pose - til støvsugere (pakke med 10) - for TASKI Aero 8 TASKI Aero 15 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91.8 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TASKI - Pose - til støvsugere (pakke med 10) - for TASKI Aero 8 TASKI Aero 15
91,8 kr
Til butik
TASKI - Pose - til støvsugere (pakke med 10) - for TASKI Aero 8  TASKI Aero 15 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Diversey
Kategori: Støvsuger tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 7524289
EAN: 7615400223633
Varenr.: 6693253
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Støvsugerpose til TASKI AERO 8 og 15, 10 stk
130 kr
Til butik
Støvsugerpose til TASKI AERO 8 og 15, 10 stk billede

Produktinformation

Støvsugerpose som passer til TASKI AERO 8 og 15 samt til plus-modellerne. 1 pakke indeholder 10 stk. Disse støvposer af papir passer til støvsugerne Taski Aero 8 og Taski Aero 15 fra Diversey. Én pakke støvsugerposer indeholder 10 stk. poser.

Produktspecifikationer

Mærke: Diversey
Kategori: Støvsugerposer til Taski / Diversey
EAN: 7615400223633
Varenr.: DI-7524289
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Diversey Støvpose til Taski Aero 8/15 (10 Stk) | Støvsugerposer | |
322,03 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TASKI - Pose - til støvsugere (pakke med 10) - for TASKI Aero 8 TASKI Aero 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TASKI - Pose - til støvsugere (pakke med 10) - for TASKI Aero 8 TASKI Aero 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK91,8 kr130,8 krKøb
2HUMA.dk130 kr130 krKøb
3Sikkerhedsgiganten322,03 kr322,03 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TASKI - Pose - til støvsugere (pakke med 10) - for TASKI Aero 8 TASKI Aero 15

PriceData har fulgt prisen på TASKI - Pose - til støvsugere (pakke med 10) - for TASKI Aero 8 TASKI Aero 15 i 96 dage. Laveste pris i perioden er 91,8 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 322,03 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 91,8 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for TASKI - Pose - til støvsugere (pakke med 10) - for TASKI Aero 8 TASKI Aero 15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for TASKI - Pose - til støvsugere (pakke med 10) - for TASKI Aero 8 TASKI Aero 15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202691,8 kr38,2 kr (29%)
28. apr. 2026130 kr8 kr (7%)
26. apr. 2026122 kr6 kr (5%)
16. apr. 2026116 kr14 kr (11%)
13. apr. 2026130 kr192,03 kr (60%)
11. apr. 2026322,03 kr192,03 kr (148%)
4. apr. 2026130 kr192,03 kr (60%)
3. apr. 2026322,03 kr192,03 kr (148%)
17. mar. 2026130 kr188 kr (59%)
16. mar. 2026318 kr188 kr (145%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret