Gå til hovedindhold

Tascam PS-P520U, Universel, Indendørs, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A

TascamComputer – tilbehørEAN: 4907034133239
Pris fra 161,09 krtil 279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117,91 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tascam PS-P520U, Universel, Indendørs, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.09 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tascam PS-P520U, Universel, Indendørs, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A
161,09 kr
Til butik
Tascam PS-P520U, Universel, Indendørs, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tascam
Kategori: Bærbare strømforsyning
Farve: 1
Artikel nr.: PS-P520E
EAN: 4907034133239
Varenr.: 3748355
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Tascam PS-P520U Universal strømforsyning 5V
178 kr
Til butik
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Tascam PS-P520U strømforsyning universal 5 Volt
179 kr
Til butik
Tascam PS-P520U strømforsyning universal 5 Volt billede

Produktinformation

Tascam PS-P520E strømforsyning universal 5 VoltUniversal strømforsyning sæt til Trainers, Tuner og håndholdte recordere inkl. kabler. 5 VoltAC adapter for various Tascam productsSuccessor model to PS-P520EFour exchangeable mains plugs (EU, UK, US, AU)USB...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tascam
Kategori: Bærbar Digital recorder
EAN: 4907034133239
Varenr.: TAS-PS-P520U
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tascam PS-P520U
183 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning 5 V 2 A - Tascam PS-P520U (indendørs, sort)
-19%259 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning 5 V 2 A - Tascam PS-P520U (indendørs, sort)
-18%279 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tascam PS-P520U, Universel, Indendørs, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tascam PS-P520U, Universel, Indendørs, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK161,09 kr200,09 krKøb
2Music2you178 kr178 krKøb
3Disconetto.dk179 kr179 krKøb
4Proshop DK183 kr222 krKøb
5Boligcenter DK259 kr259 krKøb
6Vivas DK279 kr358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tascam PS-P520U, Universel, Indendørs, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A

PriceData har fulgt prisen på Tascam PS-P520U, Universel, Indendørs, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A i 150 dage. Laveste pris i perioden er 161,09 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 191,41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 161,09 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Tascam PS-P520U, Universel, Indendørs, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Tascam PS-P520U, Universel, Indendørs, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 5 V, 2 A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026161,09 kr17,91 kr (10%)
9. maj 2026179 kr17,91 kr (11%)
22. apr. 2026161,09 kr
21. apr. 2026161,3 kr
3. apr. 2026161,09 kr12,91 kr (7%)
2. apr. 2026174 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026175 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026176 kr2 kr (1%)
29. mar. 2026178 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026179 kr7,8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret