Gå til hovedindhold

Targus CitySmart väskor bärbara datorer 39,6 cm (15.6") Portfölj Svart, Grå

TargusKufferter og taskerEAN: 5051794021967
Pris fra 293 krtil 479 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 246 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Targus CitySmart väskor bärbara datorer 39,6 cm (15.6") Portfölj Svart, Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 293 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus CitySmart 14.15.15.6" Slimline Topload Laptop Case - Black/Grey
293 kr
Til butik
Targus CitySmart 14.15.15.6" Slimline Topload Laptop Case - Black/Grey billede

Produktinformation

Bæretaske til notebook, 14", 15.6"

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Tasker
Artikel nr.: TBT914GL
EAN: 5051794021967
Varenr.: 3390546
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus CitySmart Bæretaske 15.6" Polyester Polyurethan Sort Grå
412 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus CitySmart väskor bärbara datorer 39,6 cm (15.6") Portfölj Svart, Grå
427 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Targus CitySmart Slimline Topload computertaske 14-15,6" - sort/grå
-10%459 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus CitySmart Adv. 14-15.6"
459 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus CitySmart Slimline Topload computertaske 14-15,6" - sort/grå
-9%479 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus CitySmart väskor bärbara datorer 39,6 cm (15.6") Portfölj Svart, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus CitySmart väskor bärbara datorer 39,6 cm (15.6") Portfölj Svart, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK293 kr332 krKøb
2CompuMail DK412 kr412 krKøb
3Teknikproffset DK427 kr486 krKøb
4Boligcenter DK459 kr459 krKøb
5Ultrashop459 kr459 krKøb
6Vivas DK479 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus CitySmart väskor bärbara datorer 39,6 cm (15.6") Portfölj Svart, Grå

PriceData har fulgt prisen på Targus CitySmart väskor bärbara datorer 39,6 cm (15.6") Portfölj Svart, Grå i 184 dage. Laveste pris i perioden er 212,8 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 344 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 293 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Targus CitySmart väskor bärbara datorer 39,6 cm (15.6") Portfölj Svart, Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Targus CitySmart väskor bärbara datorer 39,6 cm (15.6") Portfölj Svart, Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026293 kr22 kr (8%)
28. maj 2026271 kr1 kr (0%)
27. maj 2026270 kr2 kr (1%)
22. maj 2026268 kr1 kr (0%)
21. maj 2026269 kr1 kr (0%)
20. maj 2026270 kr1 kr (0%)
19. maj 2026271 kr3 kr (1%)
13. maj 2026268 kr4 kr (1%)
12. maj 2026272 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026271 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret