Gå til hovedindhold

Tangle Teezer - Wet Detangler - Fine & Fragile Sweet Cinnamor

Tangle TeezerKamme og børsterEAN: 5060926680514
Pris fra 141,75 krtil 179,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38,2 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 10. maj

Sammenlign priser på Tangle Teezer - Wet Detangler - Fine & Fragile Sweet Cinnamor og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141.75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Tangle Teezer Wet Detangler Fine & Fragile - Sweet Cinnamon
-25%141,75 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tangle Teezer Wet Detangler Fine & Fragile - Sweet Cinnamon billede

Produktinformation

Tangle Teezer Wet Detangler Fine & Fragile - Sweet Cinnamoner en eksklusiv hårbørste, som er specielt udviklet til dig med et **fint og skrøbeligt hår**, fordi den med sine fleksible pigge, sikrer en blid og skånsom frisering. Denne børste er udstyret med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Combs & Brushes
EAN: 5060926680514
Varenr.: 102806
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tangle Teezer The Ultimate Detangler Sweet Cinnamon
-6%142 kr
Før 151 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tangle Teezer The Ultimate Detangler Sweet Cinnamon billede

Produktinformation

Fine & Fragile Wet Detangler i Sweet Cinnamon er designet specielt til fint, skørt eller farvebehandlet hår, og soft-flex piggene er lidt blødere end vores originale Wet Detangler - for færre knækkede hår og sammenfiltringer. Effektiv mod filtrer, men skånsom mod følsom hovedbund, når det er tid til et brusebad.

Produktspecifikationer

Kategori: Hårbørster & kamme
Vægt: 900g
Artikel nr.: TT31077A
EAN: 5060926680514
Varenr.: B080895
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Tangle Teezer The Wet Detangler Fine & Fragile Sweet Cinnamon
179 kr
Til butik
Tangle Teezer The Wet Detangler Fine & Fragile Sweet Cinnamon billede

Produktinformation

Fine & Fragile Wet Detangler i Sweet Cinnamon er designet specielt med fint, skrøbeligt eller farvebehandlet hår i tankerne, de soft-flex pigge er en grad blødere end vores originale Wet Detangler - for mindre brud og træk. Effektiv mod knuder, men skånsom mod følsom hovedbund når det er tid til et brusebad.Anvendelse:* Begynd at rede ud i enderne af håret * Arbejd dig op, indtil du nemt kan børste fra rod til spids * Børst med nedadgående strøg efter hovedets form Tangle Teezer The Wet Detangler Fine & Fragile Sweet Cinnamon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TT31077A
EAN: 5060926680514
Varenr.: 1299-325-0000
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tangle Teezer - Wet Detangler - Fine & Fragile Sweet Cinnamor
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tangle Teezer - Wet Detangler - Fine & Fragile Sweet Cinnamor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tangle Teezer - Wet Detangler - Fine & Fragile Sweet Cinnamor koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk141,75 kr141,75 krKøb
2Bangerhead DK142 kr142 krKøb
3Lyko DK179 kr179 krKøb
4Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tangle Teezer - Wet Detangler - Fine & Fragile Sweet Cinnamor

PriceData har fulgt prisen på Tangle Teezer - Wet Detangler - Fine & Fragile Sweet Cinnamor i 182 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 141,75 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Tangle Teezer - Wet Detangler - Fine & Fragile Sweet Cinnamor. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Tangle Teezer - Wet Detangler - Fine & Fragile Sweet Cinnamor de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026141,75 kr16,75 kr (13%)
28. maj 2026125 kr17 kr (12%)
27. maj 2026142 kr17 kr (14%)
22. maj 2026125 kr16 kr (15%)
17. maj 2026109 kr16 kr (13%)
15. maj 2026125 kr38 kr (44%)
10. maj 202687 kr22 kr (20%)
7. maj 2026109 kr32,04 kr (23%)
6. maj 2026141,04 kr32,04 kr (29%)
5. maj 2026109 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret