Gå til hovedindhold

The Wet Brush - Original Detangler Wet Brush Black

Wet BrushKamme og børsterEAN: 0736658954029
Pris fra 36 krtil 93 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (61% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 15. apr.

Sammenlign priser på The Wet Brush - Original Detangler Wet Brush Black og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
The Wet Brush Original - Sort
-60%36 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The Wet Brush Original - Sort billede

Produktinformation

Med denne ikoniske originale Wet Brush i tasken har du altid nænsom og effektiv frisering med på farten. Børstens unikke og tynde børstepigge glider let gennem selv det tykkeste og mest genstridige hår. Børstepiggene har en lille knop på spidsen, der mass...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wet Brush
Kategori: Hårbørster
EAN: 0736658954029
Varenr.: TWETB0103
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wetbrush Original Detangler Black
-42%52 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wetbrush Original Detangler Black billede

Produktinformation

Børste som reder selv det groveste og balstyriske hår ud uden at forårsage smerte. Børsterne er tynde, stærke og meget fleksible, hvilket gør at den let glider igennem håret og fjerner alle typer af "ryk", som forårsager slitage og ømme hovedbunde. De bløde afrundende spidser på børsten masserer forsigtigt hovedbunden for at stimulere blodcirkulationen. Passer til alle hårtyper, kan anvendes både i vådt og tørt hår samt fungerer på parykker og løshår.

Produktspecifikationer

Mærke: Wetbrush
Kategori: Hårbørster & kamme
0
Artikel nr.: 202014920
EAN: 0736658954029
Varenr.: B097758
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wet Brush Original detangling-hårbørste sort
59,35 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The Wet Brush - Original Detangler Wet Brush Black
-54%69 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
WetBrush Original Detangler Black
75 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
WetBrush Original Detangler Black - 1 pcs
93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The Wet Brush - Original Detangler Wet Brush Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The Wet Brush - Original Detangler Wet Brush Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop36 kr36 krKøb
2Bangerhead DK52 kr52 krKøb
3CS MEGASTORE DK59,35 kr98,35 krKøb
4BilligParfume.dk69 kr69 krKøb
5Lyko DK75 kr75 krKøb
6NordicFeel DK93 kr93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The Wet Brush - Original Detangler Wet Brush Black

PriceData har fulgt prisen på The Wet Brush - Original Detangler Wet Brush Black i 178 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 36 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for The Wet Brush - Original Detangler Wet Brush Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for The Wet Brush - Original Detangler Wet Brush Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202636 kr16 kr (31%)
28. maj 202652 kr16 kr (44%)
21. maj 202636 kr20 kr (36%)
20. maj 202656 kr20 kr (56%)
17. maj 202636 kr1 kr (3%)
19. apr. 202635 kr1 kr (3%)
15. apr. 202634 kr1 kr (3%)
5. apr. 202635 kr1 kr (3%)
27. mar. 202634 kr1 kr (3%)
26. mar. 202635 kr4 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret