Gå til hovedindhold

Abena Tana SR 13 universal 1 liter | Rengøring | EU-Blomsten | Med parfume

AbenaRengøringsmidlerEAN: 4031278960891
Pris fra 48,1 krtil 48,44 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 0,34 kr (1% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tana SR 13 universal 1 liter | Rengøring | EU-Blomsten | Med parfume og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48.1 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
TANA Green Care universalrengøring
48,1 kr
Til butik
TANA Green Care universalrengøring billede

Produktinformation

Produktprofil TANET SR 13 giver høj rengøringsydeevne ved lav anvendelseskoncentration. TANET SR 13 er mildt mod materialerne, bibeholder overfladens oprindelige fremtræden ved ikke at efterlade nogen plamager eller striber efter rengøringen. TANET SR 13...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green Care
Kategori: Rengøringsmidler
EAN: 4031278960891
Varenr.: 179.716089
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tana SR 13 universal 1 liter | Rengøring | EU-Blomsten | Med parfume
48,44 kr
Til butik
Tana SR 13 universal 1 liter | Rengøring | EU-Blomsten | Med parfume billede

Produktinformation

Tana SR 13 universal 1 liter TANET SR 13 giver høj rengøringsydeevne ved lav anvendelseskoncentration. TANET SR 13 er mildt mod materialerne, bibeholder overfladens oprindelige fremtræden ved ikke at efterlade nogen plamager eller striber efter rengøringe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Rengøring
EAN: 4031278960891
Varenr.: 47170946072913

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tana SR 13 universal 1 liter | Rengøring | EU-Blomsten | Med parfume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tana SR 13 universal 1 liter | Rengøring | EU-Blomsten | Med parfume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap48,1 kr48,1 krKøb
2Sikkerhedsgiganten48,44 kr48,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tana SR 13 universal 1 liter | Rengøring | EU-Blomsten | Med parfume

PriceData har fulgt prisen på Tana SR 13 universal 1 liter | Rengøring | EU-Blomsten | Med parfume i 154 dage. Laveste pris i perioden er 48,1 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 48,44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 48,1 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Tana SR 13 universal 1 liter | Rengøring | EU-Blomsten | Med parfume. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Tana SR 13 universal 1 liter | Rengøring | EU-Blomsten | Med parfume de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202648,1 kr
15. maj 202648,44 kr
13. maj 202648,1 kr
12. maj 202648,44 kr
10. maj 202648,1 kr
31. dec. 202548,44 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret