Gå til hovedindhold

Abena Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug | Rengøring | Grundrens | Klar-til-brug

AbenaRengøringsmidlerEAN: 4031278959307
Pris fra 65 krtil 82,8 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 17,8 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug | Rengøring | Grundrens | Klar-til-brug og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
TANA Green Care pletfjerner
65 kr
Til butik
TANA Green Care pletfjerner billede

Produktinformation

Produktprofil TANEX power er et brugsklart kraftigt rensemiddel til mange forskellige overflader og anvendelser og er et fremragende pletfjerningsmiddel til forskellige typer af fastsiddende snavs, f.eks. pletter fra markere, blæk eller stempelblæk. TANEX...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green Care
Kategori: Rengøringsmidler
EAN: 4031278959307
Varenr.: 179.715930
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug | Rengøring | Grundrens | Klar-til-brug
82,8 kr
Til butik
Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug | Rengøring | Grundrens | Klar-til-brug billede

Produktinformation

Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug Tana Green Care Professional TANEX power er et fremragende grundrens- og affedtningsmiddel, der er klar til brug. Det er specielt udviklet til at rense og fjerne pletter på plasticf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Rengøring
EAN: 4031278959307
Varenr.: 47547291763025

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug | Rengøring | Grundrens | Klar-til-brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug | Rengøring | Grundrens | Klar-til-brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap65 kr65 krKøb
2Sikkerhedsgiganten82,8 kr82,8 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug | Rengøring | Grundrens | Klar-til-brug

PriceData har fulgt prisen på Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug | Rengøring | Grundrens | Klar-til-brug i 87 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 82,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug | Rengøring | Grundrens | Klar-til-brug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Tana Green Care Professional TANEX power, Grundrens 750 ml, klar-til-brug | Rengøring | Grundrens | Klar-til-brug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202665 kr17,8 kr (21%)
15. maj 202682,8 kr17,8 kr (27%)
13. maj 202665 kr17,8 kr (21%)
12. maj 202682,8 kr17,8 kr (27%)
10. maj 202665 kr17,8 kr (21%)
9. mar. 202682,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret