Gå til hovedindhold

Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 512GB - Gray

SamsungE-bogslæsereEAN: 8806097711551
Pris fra 8.064 krtil 12.099 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4.035 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.514 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 512GB - Gray og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8064 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6" 512GB 12GB
8.064 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6" 512GB 12GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra - Tablet - Android - 512 GB - 14.6" Dynamic AMOLED 2X (2960 x 1848) - microSD indgang - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X930NZAPEUB
EAN: 8806097711551
Varenr.: 1003598354
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6 512GB 12GB
9.299 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6 512GB 12GB billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 146 512GB 12GB Gr Oplev den imponerende Samsung Galaxy Tab S11 Ultra - en tablet, der redefinerer dine digitale oplevelser. Med en generøs skærmstørrelse på 14 inch og en opløsning, der bringer billeder til live, er denne tabl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806097711551
Varenr.: 112063
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 12gb 14.6 tommer 512gb Grå
11.848 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 12gb 14.6 tommer 512gb Grå billede

Produktinformation

14,6" Dynamic AMOLED 2X-skærm med en opløsning på 2960×1848, 120Hz opdateringsfrekvens og antirefleksbehandling giver skarpe og klare billeder til multitasking både indendørs og udendørs. En 3 nm MediaTek Dimensity 9400+ processor og 1 TB lagerkapacitet muliggør en glidende drift af produktivitetsapps og AI-assisterede funktioner, mens det forbedrede kølesystem sikrer høj ydeevne. Med IP68-holdbarhed, 5G (5G-modellen) og Wi-Fi 7-forbindelse, fire højttalere og et 11.600 mAh batteri forbliver du tilsluttet og opladet under lange arbejdsdage.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android-tablets
Artikel nr.: SM-X930NZAPEUB
EAN: 8806097711551
Varenr.: 5020061869
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 512GB/12GB - Grey
11.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Galaxy Tab S11 Ultra WiFi 512GB (gray)
11.999 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 512GB - Gray
12.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 512GB - Gray koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 512GB - Gray koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.064 kr8.064 krKøb
2Ultrashop9.299 kr9.299 krKøb
3Dustin DK11.848 kr11.934,25 krKøb
4Proshop DK11.999 kr11.999 krKøb
5Komplett DK11.999 kr11.999 krKøb
6CS MEGASTORE DK12.099 kr12.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 512GB - Gray

PriceData har fulgt prisen på Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 512GB - Gray i 182 dage. Laveste pris i perioden er 7.514 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 9.379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.402 kr.

Den nuværende pris på 8.064 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 512GB - Gray. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Samsung | Galaxy Tab S11 Ultra (Wi-Fi) - Tablet - 512GB - Gray de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20268.064 kr95 kr (1%)
31. maj 20268.159 kr213 kr (3%)
30. maj 20268.372 kr386 kr (4%)
29. maj 20268.758 kr621 kr (7%)
28. maj 20269.379 kr1.260 kr (16%)
27. maj 20268.119 kr626 kr (7%)
23. maj 20268.745 kr13 kr (0%)
22. maj 20268.758 kr91 kr (1%)
20. maj 20268.849 kr1.200 kr (16%)
17. maj 20267.649 kr789 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret