Gå til hovedindhold

Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" 5G 12GB/256GB - grå

SamsungTabletcomputereEAN: 8806097201953
Pris fra 5.005 krtil 6.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.514 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.576 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" 5G 12GB/256GB - grå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5005 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9" 5G 12GB 256GB Grå
5.005 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9" 5G 12GB 256GB Grå billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S10 FE - Tablet - Android - 256 GB - 10.9" TFT (2304 x 1440) - microSD indgang - 3G, 4G, 5G - service ikke inkluderet - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-X526BZAPEUB
EAN: 8806097201953
Varenr.: 1003295749
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy Tab S10 FE 5G (256GB) - GRAY
5.099 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9 5G 12GB 256GB Grå
5.169 kr
Til butik
Samsung Galaxy Tab S10 FE 10.9 5G 12GB 256GB Grå billede

Produktinformation

Samsung Galaxy Tab S10 FE 109 5G - 12GB RAM, 256GB Lagerplads Oplev kraft og innovation med Samsung Galaxy Tab S10 FE 109 5G. Denne tablet er designet til at imødekomme dine daglige behov, uanset om du arbejder, studerer eller underholder dig selv. Med 12...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Android & Windows Tablets
EAN: 8806097201953
Varenr.: 94149
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G 256GB/12GB - Grey
6.299 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy Tab S10 FE 5G 256GB (grå)
6.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" 5G 12GB/256GB - grå
-6%6.499 kr
Før 6.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" 5G 12GB/256GB - grå
-6%6.519 kr
Før 6.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" 5G 12GB/256GB - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" 5G 12GB/256GB - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.005 kr5.005 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.099 kr5.099 krKøb
3Ultrashop5.169 kr5.169 krKøb
4Proshop DK6.299 kr6.299 krKøb
5Komplett DK6.299 kr6.299 krKøb
6Boligcenter DK6.499 kr6.499 krKøb
7Vivas DK6.519 kr6.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" 5G 12GB/256GB - grå

PriceData har fulgt prisen på Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" 5G 12GB/256GB - grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.399 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 6.210 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.727 kr.

Den nuværende pris på 5.005 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" 5G 12GB/256GB - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Tablet Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" 5G 12GB/256GB - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20265.005 kr266 kr (6%)
18. maj 20264.739 kr266 kr (5%)
16. maj 20265.005 kr173 kr (4%)
17. apr. 20264.832 kr337 kr (7%)
16. apr. 20265.169 kr563 kr (12%)
15. apr. 20264.606 kr20 kr (0%)
14. apr. 20264.586 kr20 kr (0%)
13. apr. 20264.606 kr20 kr (0%)
11. apr. 20264.586 kr20 kr (0%)
10. apr. 20264.606 kr20 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret