Gå til hovedindhold

IMI Hydronics IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer

IMI HydronicsEludstyrEAN: 4024052461707
Pris fra 1.939 krtil 2.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.799 kr 26. maj

Sammenlign priser på IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1939 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer
1.939 kr
Til butik
IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer billede

Produktinformation

IMI TA planmonterede indbygningsboks type Multibox K-RTL: Til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer med termostat og returtemperaturbegrænsning

Produktspecifikationer

Kategori: Varme & styring
Farve: white
EAN: 4024052461707
Varenr.: 403508206
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TA Multibox K-RTL hvid med termostatventil og returtemperatur begrænser
2.016 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TA Multibox K-RTL hvid med termostatventil og returtemperatur begrænser
2.170,88 kr
Til butik
TA Multibox K-RTL hvid med termostatventil og returtemperatur begrænser billede

Produktinformation

Multibox indbygningsbokse med ramme, frontplade og monteringsskinner til enkeltrumsregulering af gulvvarmeanlæg, mekanisk virkende. Model: Multibox K til enkeltrumstemperaturregulering med termostatventil af f.eks. gulvvarmekreds. Leveres i hvid (RAL 9016...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sikringer & Afbrydere
EAN: 4024052461707
Varenr.: 15843308077391
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer
2.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.939 kr1.939 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.016 kr2.016 krKøb
3EL-GROSSISTEN2.170,88 kr2.170,88 krKøb
4CompletVVS2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer

PriceData har fulgt prisen på IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.404 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.816 kr.

Den nuværende pris på 1.939 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for IMI TA Multibox K-RTL 3/4 til kombinerede gulv- og radiatorvarmesystemer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.939 kr140 kr (8%)
26. maj 20261.799 kr140 kr (7%)
24. maj 20261.939 kr140 kr (8%)
17. maj 20261.799 kr221 kr (11%)
16. maj 20262.020 kr221 kr (12%)
12. maj 20261.799 kr176 kr (9%)
11. maj 20261.975 kr176 kr (10%)
18. apr. 20261.799 kr166 kr (8%)
17. apr. 20261.965 kr166 kr (9%)
9. mar. 20261.799 kr166 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret