Gå til hovedindhold

Diesella Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde

DiesellaRedskaberEAN: 5708004004363
Pris fra 40,07 krtil 82,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42,43 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40.07 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde
-36%40,07 kr
Før 62,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde billede

Produktinformation

Dette avancerede måleværktøj er sammensat af flere præcisionsstøbte stålblade, formet i en konisk profil, hvor hvert blad er mærket med specifikationer, der angiver dets tykkelse. Bladene er samlet i en robust, forniklet holder, der er udstyret med et nit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Søgeblade og søgestål
EAN: 5708004004363
Varenr.: 31222
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde
63 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Søgeblade sæt 100 mm, 20 blade 0,05-1,00 mm
71,78 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Søgerblade 0,05-1,00mm 100mm konisk afrunding og 10mm bredde (20 blade)
82,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk40,07 kr40,07 krKøb
2CS MEGASTORE DK63 kr102 krKøb
3EL-GROSSISTEN71,78 kr71,78 krKøb
4vvsfittings.dk82,5 kr82,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde

PriceData har fulgt prisen på Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde i 178 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 40,07 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Søgerblade 0,05-1,00 mm (20 blade) 100 mm konisk afrunding og 10 mm bredde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202640,07 kr22,93 kr (36%)
22. maj 202663 kr22,93 kr (57%)
15. maj 202640,07 kr22,93 kr (36%)
14. maj 202663 kr22,93 kr (57%)
2. maj 202640,07 kr18,93 kr (32%)
1. maj 202659 kr18,93 kr (47%)
18. apr. 202640,07 kr24,93 kr (38%)
17. apr. 202665 kr24,93 kr (62%)
27. mar. 202640,07 kr21,93 kr (35%)
26. mar. 202662 kr21,93 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret