Gå til hovedindhold

Abena Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Blå | Poser & sække | Sækko-boy |

AbenaRengøringsmidlerEAN: 5703538914379
Pris fra 27,63 krtil 468 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 440,37 kr (94% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,84 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Blå | Poser & sække | Sækko-boy | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.63 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Blå | Poser & sække | Sækko-boy |
27,63 kr
Til butik
Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Blå | Poser & sække | Sækko-boy | billede

Produktinformation

Sækko-Boy Sæk, Poly-Line Supersæk, 40 L, LLDPE/Virgin, 55x80 cm Denne Sækko-Boy sæk fra ABENA's Poly-Line Supersæk serie er ideel til affaldshåndtering i fødevareindustrien. Sækken er fødevaregodkendt og kan bruges til alle typer fødevarer. Den er fremsti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Poser & sække
EAN: 5703538914379
Varenr.: 49172729102673
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sækko-Boy sæk, ABENA Poly-Line Supersæk, 40 l, blå, LLDPE/virgin - (32 stk.)
468 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Blå | Poser & sække | Sækko-boy | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Blå | Poser & sække | Sækko-boy | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten27,63 kr27,63 krKøb
2CS MEGASTORE DK468 kr507 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Blå | Poser & sække | Sækko-boy |

PriceData har fulgt prisen på Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Blå | Poser & sække | Sækko-boy | i 155 dage. Laveste pris i perioden er 23,84 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 478 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 27,63 kr er 88% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 94% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Blå | Poser & sække | Sækko-boy |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Sækko-Boy sæk, Poly-Line Supersæk, 40 l, flere farver, LLDPE/virgin, 55x80cm - Blå | Poser & sække | Sækko-boy | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202627,63 kr440,37 kr (94%)
24. maj 2026468 kr440,37 kr (1594%)
21. maj 202627,63 kr440,37 kr (94%)
19. maj 2026468 kr440,37 kr (1594%)
18. maj 202627,63 kr440,37 kr (94%)
16. maj 2026468 kr440,37 kr (1594%)
4. maj 202627,63 kr404,37 kr (94%)
3. maj 2026432 kr404,37 kr (1464%)
25. apr. 202627,63 kr450,37 kr (94%)
23. apr. 2026478 kr454,16 kr (1905%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret