Gå til hovedindhold

Synology Plus Series HAT3300 - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm

SynologyHarddiskeEAN: 4711174725137
Pris fra 2.484 krtil 3.219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 735 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.102 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Synology Plus Series HAT3300 - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2484 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Synology Series Harddisk HAT3300 6TB 3.5" SATA-600 5400rpm
2.484 kr
Til butik
Synology Series Harddisk HAT3300 6TB 3.5" SATA-600 5400rpm billede

Produktinformation

Synology Plus Series HAT3300 - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5" - SATA 6Gb/s - 5400 rpm

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Artikel nr.: HAT3300-6T
EAN: 4711174725137
Varenr.: 1001153603
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Synology Plus Series HAT3300 - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm
2.533 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Synology Plus Series - 6TB - Harddisk - HAT3300-6T - SATA-600 - 3.5"
2.670 kr
Til butik
Synology Plus Series - 6TB - Harddisk - HAT3300-6T - SATA-600 - 3.5" billede

Produktinformation

Intern harddisk: 6 TB, størrelse: 3.5", tilslutning: SATA-600 - 6Gb/s, Cache: 256MB, omdrejningshastighed 5400 RPM, beregnet brug: NAS servere, 24/7 certificeret. *NB! Leveres bulk, dvs uden data- og strømkabler, se listen "Tilbehør" på produktet

Produktspecifikationer

Mærke: Synology
Kategori: Harddisk
Artikel nr.: HAT3300-6T
EAN: 4711174725137
Varenr.: 3180479
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Synology Series Harddisk HAT3300 6TB 3.5 SATA-600 5400rpm
3.019 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Synology Hat3300 6tb 3.5 tommer 5400r/min Sata Hdd
-0%3.186 kr
Før 3.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Synology HAT3300-6T Plus Series NAS-harddisk 6,14 TB 3,5" SATA 6 Gbit/s, 5.400 RPM
3.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Synology HAT3300-6T Plus Series NAS-harddisk 6,14 TB 3,5" SATA 6 Gbit/s, 5.400 RPM
3.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology Plus Series HAT3300 - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Synology Plus Series HAT3300 - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.484 kr2.484 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.533 kr2.533 krKøb
3Proshop DK2.670 kr2.670 krKøb
4Ultrashop3.019 kr3.019 krKøb
5Dustin DK3.186 kr3.272,25 krKøb
6Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
7Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Synology Plus Series HAT3300 - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm

PriceData har fulgt prisen på Synology Plus Series HAT3300 - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.657,36 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.573 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.114 kr.

Den nuværende pris på 2.484 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Synology Plus Series HAT3300 - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Synology Plus Series HAT3300 - Harddisk - 6 TB - intern - 3.5 - SATA 6Gb/s - 5400 rpm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.484 kr73 kr (3%)
31. maj 20262.557 kr17 kr (1%)
29. maj 20262.540 kr33 kr (1%)
25. maj 20262.573 kr23 kr (1%)
24. maj 20262.550 kr114 kr (5%)
23. maj 20262.436 kr97 kr (4%)
22. maj 20262.533 kr133 kr (6%)
21. maj 20262.400 kr11 kr (0%)
20. maj 20262.411 kr1 kr (0%)
19. maj 20262.412 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret