Gå til hovedindhold

Diverse Symaskinespoler, H: 10 mm, diam. 20 mm, 1 sæt

DiverseHåndarbejde og hobbyEAN: 5707167121399
Pris fra 139,95 krtil 170 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30,05 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134,95 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Symaskinespoler, H: 10 mm, diam. 20 mm, 1 sæt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Symaskinespoler, H: 10 mm, diam. 20 mm, 1 sæt
-13%139,95 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Symaskinespoler, H: 10 mm, diam. 20 mm, 1 sæt billede

Produktinformation

Tomme symaskinespoler i klar plast. Pk. med 15 spoler i praktisk box med plads til 25 stk. Features: Diameter: 20 mm Height: 10 mm Amount: 1 set

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Plastikkasser / Plastik opbevaring
EAN: 5707167121399
Varenr.: 5707167121399
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Symaskinespoler - H 10 Mm - ø 20 Mm
-13%139,95 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Symaskinespoler, 1 sæt
170 kr
Til butik
Symaskinespoler, 1 sæt billede

Produktinformation

Symaskinespoler, 1 sæt Dette sæt af symaskinespoler er en nødvendighed for enhver, der ejer en symaskine. Med en kapacitet på 11,5 mm bredde og 20,5 mm højde, kan disse spoler indeholde en betydelig mængde tråd, der gør det muligt for dig at sy i længere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sytilbehør, strikketilbehør og værktøj
EAN: 5707167121399
Varenr.: 4647627

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Symaskinespoler, H: 10 mm, diam. 20 mm, 1 sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Symaskinespoler, H: 10 mm, diam. 20 mm, 1 sæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby139,95 kr139,95 krKøb
2Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
3Nova Nordic A/S170 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Symaskinespoler, H: 10 mm, diam. 20 mm, 1 sæt

PriceData har fulgt prisen på Symaskinespoler, H: 10 mm, diam. 20 mm, 1 sæt i 173 dage. Laveste pris i perioden er 129,95 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 139,95 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Symaskinespoler, H: 10 mm, diam. 20 mm, 1 sæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Symaskinespoler, H: 10 mm, diam. 20 mm, 1 sæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026139,95 kr4 kr (3%)
16. maj 2026143,95 kr16 kr (10%)
15. maj 2026159,95 kr16 kr (11%)
10. maj 2026143,95 kr16 kr (10%)
9. maj 2026159,95 kr16 kr (11%)
7. maj 2026143,95 kr16 kr (10%)
30. apr. 2026159,95 kr25 kr (19%)
23. apr. 2026134,95 kr9 kr (6%)
17. apr. 2026143,95 kr16 kr (10%)
2. apr. 2026159,95 kr8 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret