Gå til hovedindhold

Singer Start 1306 - Symaskine - 6 søm - 1 fire-trins knaphul

SingerSymaskinerEAN: 0374318856230
Pris fra 779 krtil 1.559 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 780 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 767 kr 29. maj

Sammenlign priser på Singer Start 1306 - Symaskine - 6 søm - 1 fire-trins knaphul og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Singer Symaskine 1306
779 kr
Til butik
Singer Symaskine 1306 billede

Produktinformation

Singer - 230101146 - Symaskine - 6 Søm

Produktspecifikationer

Mærke: Singer
Artikel nr.: 230101146
EAN: 0374318856230
Varenr.: 1000342993
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Singer Symaskine Start 1306
-44%800 kr
Før 1.425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Singer Symaskine Start 1306 billede

Produktinformation

Singer Symaskine Start 1306 er den ideelle maskine til nybegyndere, der vil i gang med at sy. Den er enkel at bruge og leverer præcise resultater med 6 grundlæggende sømme. Maskinen er kompakt og let at håndtere. Følgende tilbehør medfølger: Trykfødde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Singer
Kategori: Mekaniske Symaskiner
EAN: 0374318856230
Varenr.: 374318856230
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Singer Start 1306
807 kr
Til butik
Singer Start 1306 billede

Produktinformation

Singer Start 1306 er en lille enkel maskine til et let sy-behov. Perfekt som begynder maskine hvis man vil finde ud af om syning er spændende. En symaskine med 6 nyttesømme og et 4 trins knaphul. Denne maskine er til et lettere sy-behov.

Produktspecifikationer

Mærke: Singer
Kategori: Symaskine
Artikel nr.: 230101195
EAN: 0374318856230
Varenr.: 3221924
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Singer Start 1306 - Symaskine - 6 søm - 1 fire-trins knaphul
840 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Singer Start 1306 - Symaskine
873 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Singer - Start 1306 - Symaskine - Hvid
959,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Symaskine Singer Start 1306 - begyndervenlig friarm, 6 sømme
989 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Singer Symaskine 1306
999 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Singer symaskine
1.000 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Symaskine Singer Start 1306 - begyndervenlig friarm, 6 sømme
1.009 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Symaskine med 6 sømme og friarm
1.559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Singer Start 1306 - Symaskine - 6 søm - 1 fire-trins knaphul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Singer Start 1306 - Symaskine - 6 søm - 1 fire-trins knaphul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK779 kr779 krKøb
2Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby800 kr800 krKøb
3Proshop DK807 kr846 krKøb
4CS MEGASTORE DK840 kr879 krKøb
5Teknikproffset DK873 kr942 krKøb
6Gucca.dk959,95 kr959,95 krKøb
7Boligcenter DK989 kr989 krKøb
8Ultrashop999 kr999 krKøb
9RedOffice Konpap1.000 kr1.000 krKøb
10Vivas DK1.009 kr1.088 krKøb
11Estore DK1.559 kr1.559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Singer Start 1306 - Symaskine - 6 søm - 1 fire-trins knaphul

PriceData har fulgt prisen på Singer Start 1306 - Symaskine - 6 søm - 1 fire-trins knaphul i 180 dage. Laveste pris i perioden er 767 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 898 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 847 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Singer Start 1306 - Symaskine - 6 søm - 1 fire-trins knaphul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Singer Start 1306 - Symaskine - 6 søm - 1 fire-trins knaphul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026779 kr12 kr (2%)
29. maj 2026767 kr8 kr (1%)
28. maj 2026775 kr4 kr (1%)
26. maj 2026779 kr4 kr (1%)
25. maj 2026775 kr16 kr (2%)
7. maj 2026791 kr4 kr (1%)
27. apr. 2026795 kr5 kr (1%)
26. apr. 2026800 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026801 kr11 kr (1%)
20. apr. 2026812 kr53 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret