Gå til hovedindhold

Atari SWT 2 Mortal Kombat Legacy Collection Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk

AtariSpilEAN: 5056635617958
Pris fra 220,35 krtil 566 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 345,65 kr (61% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 178,1 kr 13. apr.

Sammenlign priser på SWT 2 Mortal Kombat Legacy Collection Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220.35 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mortal Kombat: Legacy Kollection - Nintendo Switch 2 - Samlinger
-14%220,35 kr
Før 257 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mortal Kombat: Legacy Kollection - Nintendo Switch 2 - Samlinger billede

Produktinformation

Afdæk den komplette Mortal Kombat-oprindelseshistorie med Legacy Kollection! Denne samling leverer arkadehitsene, der startede en revolution, de elskede SNES/Genesis-versioner, der erobrede stuer, og en skattekiste af sjældne bærbare og konsolporte, som du måske har overset. Gå bag kulisserne for at udforske, hvordan Mortal Kombat chokerede verden, med eksklusive udviklerinterviews, sjælden konceptkunst, vintage marketingmaterialer og meget mere. Se, hvordan Ed Boon og teamet byggede en varig arv! - Flere ikoniske udgaver: Oplev Mortal Kombats legendariske oprindelse med de ikoniske arkadeklassikere sammen med elskede hjemmeversioner til Super NES og Sega Genesis. Dyk dybere ned med sjældne og fanfavoritudgivelser på tværs af Game Boy, Game Gear, Sega 32X, Game Boy Advance og mere. - Interaktiv dokumentar: Dybdegående indhold bag kulisserne kronikerer franchisens historie med eksklusive nye interviews med de originale MK-udviklere Ed Boon, John Tobias, Dan Forden, John Vogel og snesevis af flere. - Onlinespil: Deltag i onlinekampe forbedret af rollback-netcode - udviklet til at bevare præcisionen i hvert angreb, selv med spillere over store afstande. - Hele historien: Detaljerede karakterhistorier og tidslinjer sporer den episke fortælling om Earthrealm, Outworld og Edenia gennem arkadeæraen. - Ingen flere hemmeligheder: Med et tryk på en knap kan du låse op for alle hemmelige karakterer, ændre spilindstillinger og få adgang til de skjulte udviklermenuer for at spille spillene på din måde.

Produktspecifikationer

Mærke: Atari
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5056635617958
EAN: 5056635617958
Varenr.: 3399095
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Mortal Kombat: Legacy Kollection - Nintendo Switch 2
389,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
SWT 2 Mortal Kombat Legacy Collection Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk
399 kr
Til butik
SWT 2 Mortal Kombat Legacy Collection Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Træd tilbage til begyndelsen af et af gaminghistoriens mest indflydelsesrige fighting-franchises. Mortal Kombat: Legacy Kollection samler de legendariske arkadetitler, ikoniske hjemmeversioner og en række sjældne konsol- og håndholdte udgaver i én omfatte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: U&I
Kategori: Nintendo Switch Spil
EAN: 5056635617958
Varenr.: 52361284092240
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
U&I Entertainment Mortal Kombat: Legacy Kollection
419 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
„Digital Eclipse Mortal Kombat Legacy“ kolekcija („Switch 2“)
566 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SWT 2 Mortal Kombat Legacy Collection Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SWT 2 Mortal Kombat Legacy Collection Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK220,35 kr259,35 krKøb
2Gucca.dk389,95 kr389,95 krKøb
3Geekd399 kr399 krKøb
4Teknikproffset DK419 kr468 krKøb
5CS MEGASTORE DK566 kr605 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SWT 2 Mortal Kombat Legacy Collection Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på SWT 2 Mortal Kombat Legacy Collection Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk i 177 dage. Laveste pris i perioden er 178,1 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 292 kr.

Den nuværende pris på 220,35 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for SWT 2 Mortal Kombat Legacy Collection Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for SWT 2 Mortal Kombat Legacy Collection Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026220,35 kr36,65 kr (14%)
22. maj 2026257 kr1 kr (0%)
21. maj 2026258 kr1 kr (0%)
20. maj 2026259 kr1 kr (0%)
19. maj 2026260 kr1 kr (0%)
18. maj 2026261 kr1 kr (0%)
17. maj 2026262 kr1 kr (0%)
16. maj 2026263 kr1 kr (0%)
15. maj 2026264 kr1 kr (0%)
14. maj 2026265 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret