Gå til hovedindhold

BIBS Supreme Sutter 2-Pak - Vanilla/Dark Oak - Symmetrisk / 2 / Natural Rubber Latex

BIBSSavlesmækkeEAN: 5713795199099
Pris fra 67,46 krtil 89,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 22,49 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Supreme Sutter 2-Pak - Vanilla/Dark Oak - Symmetrisk / 2 / Natural Rubber Latex og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67.46 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Vanilla/Dark Oak
-25%67,46 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Vanilla/Dark Oak billede

Produktinformation

2-Pak BIBS Supreme sut størrelse 2 - i naturgummi/latex. Smuk og ergonomisk naturgummisut i retrostil. Supreme sutterne fra BIBS er udviklet og designet, så de er en fryd for øjet, mens de samtidig tager hensyn til dit lille barns tænder og kæber. Sutte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795199099
Varenr.: shopify_DK_8775712932180_47421212623188
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Vanilla/Dark Oak
-25%67,46 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Vanilla/Dark Oak billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795199099
Varenr.: shopify_DK_8683391975758_47491099230542
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Pacifier Supreme Latex Vanilla/Dark Oak Size 2 2pcs
-20%84 kr
Før 105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Pacifier Supreme Latex Vanilla/Dark Oak Size 2 2pcs billede

Produktinformation

Pacifier Supreme Latex er en eksklusiv BIBS-sut med et bredt skjold og en symmetrisk, flad dråbeformet sugedel. Skjoldet er specielt designet til at sikre god luftcirkulation omkring munden, så dit barns følsomme hud skånes bedst muligt.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Sutter
Artikel nr.: 270336
EAN: 5713795199099
Varenr.: 3291161
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Supreme Sutter 2-Pak - Vanilla/Dark Oak - Symmetrisk / 2 / Natural Rubber Latex
89 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Supreme - 2-pak, Str. 2 (6+ Mdr.), Symmetrisk - Latex,
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Supreme Sutter 2-Pak - Vanilla/Dark Oak - Symmetrisk / 2 / Natural Rubber Latex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Supreme Sutter 2-Pak - Vanilla/Dark Oak - Symmetrisk / 2 / Natural Rubber Latex koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt67,46 kr67,46 krKøb
2Mammashop.dk67,46 kr67,46 krKøb
3Cocopanda DK84 kr84 krKøb
4Minegenverden.dk89 kr89 krKøb
5Byhappyme Danmark89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Supreme Sutter 2-Pak - Vanilla/Dark Oak - Symmetrisk / 2 / Natural Rubber Latex

PriceData har fulgt prisen på Supreme Sutter 2-Pak - Vanilla/Dark Oak - Symmetrisk / 2 / Natural Rubber Latex i 180 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 67,46 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Supreme Sutter 2-Pak - Vanilla/Dark Oak - Symmetrisk / 2 / Natural Rubber Latex. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Supreme Sutter 2-Pak - Vanilla/Dark Oak - Symmetrisk / 2 / Natural Rubber Latex de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. feb. 202667,46 kr5,46 kr (9%)
1. feb. 202662 kr5,46 kr (8%)
16. jan. 202667,46 kr12,49 kr (16%)
15. jan. 202679,95 kr12,49 kr (19%)
30. dec. 202567,46 kr12,46 kr (23%)
4. dec. 202555 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret