Gå til hovedindhold

BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage

BIBSSavlesmækkeEAN: 5713795199396
Pris fra 66,45 krtil 89,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 23,5 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 27. mar.

Sammenlign priser på BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.45 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage
-26%66,45 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage billede

Produktinformation

2-Pak BIBS Supreme sut i størrelse 1. Smuk og ergonomisk silikonesut i retrostil. Supreme sutterne fra BIBS er udviklet og designet, så de er en fryd for øjet, mens de samtidig tager hensyn til dit lille barns tænder og kæber. Sutten er udviklet med luf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Silikone
EAN: 5713795199396
Varenr.: shopify_DK_7255479320740_41948701360292
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage
-26%66,45 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Silikone
EAN: 5713795199396
Varenr.: shopify_DK_4682848436266_40361547726890
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
BIBS Supreme Silicone Size 1 Ivory/Sage 2 PACK
-20%71,96 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Pacifier Supreme Silicone Ivory/Sage Size 1 2stk
-26%75 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Supreme Sutter - Str. 1 - 2-pak - Symmetrisk - Ivory/Sage
89,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Supreme - 2-pak, Str. 1 (0-6 Mdr.), Symmetrisk - Silikone,
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt66,45 kr66,45 krKøb
2Mammashop.dk66,45 kr66,45 krKøb
3Duft og Natur71,96 kr71,96 krKøb
4Cocopanda DK75 kr75 krKøb
5Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
6Byhappyme Danmark89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage

PriceData har fulgt prisen på BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage i 180 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 66,45 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Ivory/Sage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202666,45 kr
7. maj 202666,46 kr1 kr (1%)
1. maj 202667,46 kr2,46 kr (4%)
30. apr. 202665 kr2 kr (3%)
29. apr. 202663 kr4,46 kr (7%)
9. apr. 202667,46 kr10,46 kr (18%)
27. mar. 202657 kr8,95 kr (14%)
25. mar. 202665,95 kr1,51 kr (2%)
24. mar. 202667,46 kr1,51 kr (2%)
23. mar. 202665,95 kr1,51 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret