Gå til hovedindhold

Suppetallerken Bloomingville Bea - Stentøj D21 cm Natur med håndlavet bregnemotiv og crackle glasur 1000 ml

BloomingvilleTallerkenerEAN: 5711173240562
Pris fra 149 krtil 259 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 4. maj

Sammenlign priser på Suppetallerken Bloomingville Bea - Stentøj D21 cm Natur med håndlavet bregnemotiv og crackle glasur 1000 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bea Tallerken Dyb, Natur, Stentøj
149 kr
Til butik
Bea Tallerken Dyb, Natur, Stentøj billede

Produktinformation

Bea dyb tallerken i stentøj - 21 cm OBS: Dette produkt er fremstillet i stentøj med crackle glasur og hånddekoreret finish. Variationer i farve, mønster og struktur forekommer naturligt og gør hver tallerken unik. Bea dyb tallerken fra Bloomingville er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køkken | Køkkenartikler | Køkkenservice
EAN: 5711173240562
Varenr.: 1491572
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Suppetallerken Bloomingville Bea - Stentøj D21 cm Natur med håndlavet bregnemotiv og crackle glasur 1000 ml
-15%160 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Suppetallerken Bloomingville Bea - Stentøj D21 cm Natur med håndlavet bregnemotiv og crackle glasur 1000 ml billede

Produktinformation

Bloomingville præsenterer stolt Bea Suppetallerkenen fra deres Bea-serie, der er en fejring af både kunsthåndværk og naturens skønhed. Denne charmerende suppetallerken er fremstillet af højkvalitets stentøj og prydet med et naturinspireret blomstermotiv,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tallerkner
Farve: Natur
EAN: 5711173240562
Varenr.: 25988
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Bea dyb tallerken Ø21 cm Natur
-10%242 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bea Tallerken Dyb, Natur, Stentøj, D21xH6 cm
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Suppetallerken Bloomingville Bea - Stentøj D21 cm Natur med håndlavet bregnemotiv og crackle glasur 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Suppetallerken Bloomingville Bea - Stentøj D21 cm Natur med håndlavet bregnemotiv og crackle glasur 1000 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør149 kr149 krKøb
2Likehome.dk160 kr160 krKøb
3KitchenTime DK242 kr291 krKøb
4Rikki Tikki Shop259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Suppetallerken Bloomingville Bea - Stentøj D21 cm Natur med håndlavet bregnemotiv og crackle glasur 1000 ml

PriceData har fulgt prisen på Suppetallerken Bloomingville Bea - Stentøj D21 cm Natur med håndlavet bregnemotiv og crackle glasur 1000 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Suppetallerken Bloomingville Bea - Stentøj D21 cm Natur med håndlavet bregnemotiv og crackle glasur 1000 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Suppetallerken Bloomingville Bea - Stentøj D21 cm Natur med håndlavet bregnemotiv og crackle glasur 1000 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026149 kr10 kr (7%)
25. maj 2026139 kr2 kr (1%)
18. maj 2026141 kr22 kr (18%)
4. maj 2026119 kr41 kr (26%)
3. maj 2026160 kr41 kr (34%)
25. apr. 2026119 kr10 kr (8%)
10. mar. 2026129 kr41 kr (24%)
9. mar. 2026170 kr41 kr (32%)
15. feb. 2026129 kr9 kr (7%)
20. jan. 2026138 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret